האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס פריורטי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס פריורטי

כאשר אנו מדברים על תכנת הפריוריטי מדובר בתוענה אשר מרכזת את כל תחומי העניין של הארגון תחת מקום אחד. מדובר בתוכנה אשר תורגמה לעשרות שפות, זוכה להצלחה רבה בעולם ונחשבת למובילה בישראל, עם אלפי ארגונים העושים בה שימוש. בזכות הפופולריות של התוכנה ישנה דרישה באנשי מקצוע בתחום. אנשים שידעו לתפעל בצורה מקצועית את המערכת.
 
 
מה זה פריוריטי?
 
מדובר במערכת אשר יצרה סביבה ארגונית חדשה, סביבה שלא היתה קיימת קודם לכן. כל ארגון מחולק למחלקות אך המערכת באה לומר לנו שכל מחלקה כזאת היא לא נפרדת וכולן בעלות שפת עבודה משותפת. מה שגורם לכך שכולם מקבלים דיווחים בזמן אמת, עובדים בצורה משותפת וכל אלה בעצמם מובילים להתייעלות העבודה בארגון וחיסכון כלכלי. שיתוף הפעולה אשר נוצר בארגון מביא לשיפור גדול מאוד בפתרונות עסקיים וקשר מול לקוחות החברה השונים.
 
 
מה לומדים?
 
כל קורס בנוי בצורה שונה אבל לרוב יתחילו הסטודנטים בהכרה של המערכת, שיטות העבודה ויתרונותיה. לאחר מכן ילמדו מגוון רחב של נושאים כמו: שיווק ומכירות, רכש ולוגיסטיקה, ניהול מלאי ומחסנים, כספים, עבודה עם דוחות המערכת, עיצוב והתאמת מסכים, שליפת נתונים, אתחול בסיסי, עיצוב אישי,  תפריט ראשי, ספרור מסמכים, שליפת חשבוניות, הגדרת שנת כספים ורבעונים, תעודות משלוח, קבלות והפקדות, לוגיסטיקה, תיקון נתונים, איתור תנועות, העברת שיקים לגביה, ייבוא וייצוא של מסדי נתונים, הקניית כלים לאפיון תהליכים בסביבה הארגונית, טיפים וכלים בעבודה השוטפת ועוד.
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים יש כאלה אשר ידרשו מהמועמדים להיות בעלי תואר ראשון ולעבור ראיון קבלה ויש מוסדות אשר יסתפקו בתנאים קלים יותר כמו תעודת בגרות מלאה, ידע בסיסי במחשב ובאנגלית. הלימודים יכולים להתאים מאוד גם למנהלי מערכות מידע, מהנדסי תעשיה וניהול וכאלה שרוצים למקסמם את הפוטנציאל הקיים בארגון בו הם עובדים. משך הקורס עומד בדרך כלל על כ-4 חודשים ובמכללות רבות ניתן ללמוד אותו במסלול ערב ובימי שישי בבוקר. כך שבמידה ואתם אנשים עובדים או עסוקים תוכלו להשתלב יחסית בקלות בקורס זה.
 
 
איפה ניתן ללמוד את הקורס?
 
ישנן מכללות רבות ברחבי הארץ אשר מציעות קורס פריוריטי. בין מוסדות הלימוד בהם תוכלו ללמוד הם:
מכללת אורנס לניהול - למכללה סניף בחיפה, אשדוד, חדרה ועפולה. המכללה מציעה קורס פריוריטי במודול הנהלת חשבונות. הקורס מיועד למנהלי חשבונות או אנשי כספים בארגון. הלימודים במסלול זה מתקיימים בימי שישי כך שתוכלו לשלב את הקורס עם עבודה.
מכללת אינטלקט אקדמון - המכללה ממוקמת בחיפה ומציעה קורס פריוריטי המתפרש על פני 20 מפגשי לימוד. בסיום הלימודים תבצעו פקוייקט גמר המשלב ידע מעשי ודרישות רלוונטיות מתחום התעשייה מה שעזור לכם להתנסות בתחום טרם היציאה לעבודה.
מכללת ארז - המכללה ממוקמת בשלומי שבצפון ומסייעת לתושבי הגליל המערבי לרכוש השכלה והכשרה מקצועית כדי שיוכלו להשתלב ולהתפתח בשוק התעסוקה. המכללה מציעה קורס פריוריטי במסלול של פעם בשבוע בשעות הערב.

סטודנטים ממליצים על E.R.P - פריוריטי

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
159 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.52 מתוך 5
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים לE.R.P - פריוריטי?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה בE.R.P - פריוריטי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי