072-3300504

קורס דירקטורים

מידע כללי על הקורס

קורס דירקטורים יכשיר את בעלי התפקידים בחברה אשר מיועדים לתפקיד הדירקטור. הקורס עוזר להבין את תפקיד הדירקטור ולאחר מכן יקנה להם את המידע העדכני והטוב ביותר לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר. תפקיד הדירקטור הינו תפקיד שמתעדכן אחת לכמה זמן מכיוון שיש על הדירקטורים פיקוח על מנת לבדוק התנהלות תקינה וחוקית ולכן קורס דירקטורים מיועד גם לדירקטורים המעוניינים להתעדכן בתחום. 
קורס דירקטורים
 

מה לומדים בקורס דירקטורים?

 
קורס דירקטורים מכשיר בצורה הטובה ביותר את בעלי התפקידים הבכירים בחברה כדירקטורים, מקבלי החלטות, ובעצם נותן להם את כל המידע על מנת לנהל מערכת ארגונית כלכלית תקינה. קורס דירקטורים משתנה ממקום למקום, ישנם מכללות ייעודיות להכשרות למנהלים וישנם מכללות רגילות המציעות קורס דירקטורים, לרוב ניתן למצוא בין חומרי הלימוד את הקורסים הנ"ל: מבנה שוק ההון בארץ ובעולם, שיפוי, דיני עבודה, דיני מסחר, דיני תאגידים וחברות, גיוס הון לחברה, אסטרטגיות עסקיות, ניהול ישיבות, דוחות כספיים ויחסים פיננסיים, סוגי התאגדויות, מיזוג ורכישה, סייבר לדירקטורים, הדח"צ, ייעוץ משפטי, אחריות האזרחית והפלילית של הדירקטורים, תפקיד דירקטור מול מבקר פנים וועדת ביקורת מינוי הדירקטור, חלוקת רווחים ועוד נושאים חשובים לתפקיד הדירקטור הכה חשוב לארגון.
 
 

תנאי קבלה ומשך הלימודים

 
קורס דירקטורים מיועד לאנשים אשר מגיעים מתפקידי ניהול בארגונים ציבוריים ופרטיים כמו מנכ"לים, סמנכ"לים ויועצים לדירקטריונים אשר מעוניינים להגיש מועמדות לחברות בדירקטוריון. על המועמדים להיות בעלי ניסיון ניהולי ולעבור ראיון קבלה אישי. ישנם מוסדות לימוד אשר ידרשו מהמועמדים להיות בעלי ניסיון ניהולי של לפחות 5 שנים מה שלרוב לא מהווה בעיה אבולל האוכלוסיה אשר מגיעה ללימודים מהסוג הזה. משך קורס דירקטורים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב מדובר בלימודים של כ-60 שעות לימוד. מכיוון שמדובר בלימודים אשר מיועדים לאוכלוסיה עובדת במרבית מוסדות הלימוד תוכלו למצוא את הלימודים במסלול של לימודי ערב. כמובן שקיימת גם אפשרות למסלול הקלאסי אשר מתקיים כפעם בשבוע במהלך שעות הבוקר.
 
 

עלות קורס דירקטורים והשכר בתחום

 
מחיר הקורס משתנה בין מוסדות הלימוד השונים. לרוב מדובר בעלות ממוצעת של 5,000 ש"ח לקורס. אמנם מדובר בהוצאה לא קטנה אך צריך לזכור כי סיום בהצלחה של הקורס וקידום בתפקיד יוביל לתוספת בשכר. תוספת שיכולה להגיע גם לכמה אלפי שקלים בחודש. שכר חודשי של דירקטורים נחשב לשכר גבוה מאוד ודומה לשכר של מנכ"לים. השכר המדויק משתנה ותלוי בגורמים רבים כמו" האם החברה רשומה בבורסה, האם החברה ציבורית או פרטית ומהו ההון העצמי של הארגון.
 
 

מה זה דירקטור ובמה עוסקים אחרי הקורס?

 
תפקיד הדירקטור הוא תפקיד יוקרתי, בכיר, נחשק ומאתגר בחברה. הדירקטור הוא המבצע, זה שיושב ומחליט לאן תלך החברה בשנה הקרובה או בפרק הזמן הנקבע בין ישיבת דירקטורים, הוא זה שקובע את האסטרטגיה. תפקיד הדירקטור דורש מיומנות עבודה, אמינות והפעלת שיקול דעת ברמה הגבוה ביותר. להחלטות הדירקטור השפעה וחשיבות גדולה מאוד. מתוקף תפקידו, הירקטור נמצא תחת זכוכית מגדלת באופן תמידי, מתוך הארגון ומבחוץ.
 
בוגרי קורס דירקטורים משתלבים בתפקידי ניהול בכירים בארגונים ציבוריים ופרטיים. הידע הנרכש במהלך קורס זה יכול לשמש גם אנשים מעמדות בכירות בעסקים קטנים ובינוניים.
מעניין אותך קורס דירקטורים?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בקורס דירקטורים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד קורס דירקטורים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד