072-3300504

קורס קופירייטינג

מידע כללי על לימודי קופירייטינג

אין ספק שבעידן של היום אשר מלא במותגים מפורסמים, חברות, סיסמאות ומשפטים קליטים קיים הצורך להיות מתומצתים, זכירים וקליטים על מנת שנצליח להעביר לצרכן את המסר בצורה הטובה ביותר. לפי מחקרים, במאה ה 21 אדם ממוצע נחשף ל כ 5,000 פרסומות ביום! ותפקידו של הקופירייטר הוא לתפוס את תשומת הלב מתוך מגוון הפרסומות אליו אנחנו נחשפים בכל יום.
 
קופירייטינג הינו תחום חשוב מאוד בתוך עולם הפרסום והשיווק. שכן ללא קופי/קונספט/רעיון טוב גם מותג מוביל יכול לא לזכות להצלחה ואף להעלם כלא היה. החשיבות והמקצועיות של הקופירייטר או בשפה העברית "רעיונאי" היא הכרחית ביותר. עליו לגרום לקהל היעד להתעניין במוצר או בשירות המפורסם. הקופירייטר חייב להיות בעל חוש יצירתי מפותח מאוד ולהשתמש בו בתהליך כתיבת החומרים השיווקים והפרסומיים. 
 
[here will be the video]
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
הלימודים יכולים להתאים לאנשים יצירתיים, בעלי כושר כתיבה והבעה אשר מעוניינים להיכנס לעולם הפרסום והשיווק. המסלול יכול להתאים גם לאותם אנשים אשר נמצאים בתחום ומעוניינים להעשיר את הידע שלהם ולהרחיב את תחומי העיסוק. משך הלימודים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים מה שיעזור לכם למצוא את המסלול המתאים ביותר עבורכם. ישנם קורסים בסיסיים אשר נמשכים כ-50 שעות לימוד בממוצע וקורסים מקיפים יותר הנלמדים בין שנה לשנתיים.
 
 
מה לומדים בקורס קופירייטג?
 
הלימודים בקורס משלבים בין ידע תיאורטי והתנסות מעשית בתחום. הסטודנטים ילמדו כיצד לכתוב מסרים פרסומיים ושיווקים אשר יעבירו בצורה הטובה ביותר את המסר הפרסומי.
הלימודים משלבים בתוכם את תחום הכלכלי, השיווקי והפסיכולוגי ועל כן יכולים לעניין סטודנטים רבים. בעבר יכולנו לראות כי הפרסום היה פונה לאוכלוסיה הרחבה ביותר אך ככל שתחום זה תופס תאוצה גוברת ההבנה כי עבודת הקופירייטר צריכה להיות מדויקת וממוקדת לקהל יעד ספציפי.
 
הלימודים כוללים את נושאי הלימוד הבאים: תפקידי הקופירייטר, עולם הפרסום, בניית מסר שיווקי, פרסום בעיתונות והרדיו, שילוט חוצות, קידום מכירות, בריף, בניית אסטרטגיה פרסומית, פרזנטציה, פרסום ברשתות החברתיות, חשיבה רוחבית, בניית מסר שעובר, פיתוח קונספט, פרסום 360, דיוור ישיר, פרסום גרילה, פיתוח חשיבה יצירתית ועוד תכנים רבים ומגוונים.
 
 
 
איפה ניתן ללמוד?
 
ישנם לא מעט מוסדות לימוד אשר תוכלו למצוא בהם קורסי קופירייטינג מקיפים. בין מוסדות הלימוד שהם תוכלו ללמוד את הקורס:
 
copywise - קופיווייז - בבית ספר זה מציעים גישה מכוונת, ייחודית וקשורה לענף הפרסום של ימינו, אשר תאפשר לכם להגיש מועמדות לתפקידי מפתח במחלקות קריאטיב בשלל משרדי הפרסום עם תיק עבודות עשיר המעיד על יכולות גבוהות, על חשיבה והבנה עמוקה של עולם הפרסום כבר בסיום הקורס. כחלק מתהליך הסינון למסלול תעבורו מבחן קופי טסט וראיון קבלה. לאחר מכן תוכלו להתחיל בקורס ולקבל את ההכשרה תוך 4 חודשי לימודים מקיפים בלבד.
 
תילתן - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית - על מנת להתקבל למסלול זה תעברו ראיון קבלה ומבחן התאמה. המתאימים יוכלו להירשם ללימודים אשר אורכם בין שנה לשלוש שנים. המכללה עובדת בשיתוף פעולה עם מוסדות לימוד שונים ותוכלו לבחור להשלים את הלימודים למסלול תוער ראשון בעיצוב גרפי.
 
חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה - בית הספר לתקשורת ומדיה של האוניברסיטה הפתוחה, בית ספר המכשיר יוצרים ואנשי מקצוע בתחומי התקשורת, כתיבה, פרסום ועוד. כחלק מהקבלה ללימודים תענו על שאלון יחד עם תרגיל קופי טסט. הלימודים במסלול ערב ונפרסים על פני 15 מפגשים אשר בסופם תוכלו להיכנס שוק העבודה.
 
 
אפשרויות תעסוקה ושכר בתחום
 
על מנת להתקבל לעבודה במשרדי פרסום נדרשים קופירייטרים להציג תיק עבודות המראה את יכולות החשיבה והיצירתיות שלהם, רוב בוגרי הקורסים מכינים כבר במהלך הלימודים חומרים מתוך בריפים שקיבלו בקורס כדי שיוכלו להציג את הרעיונות שלהם עבור המשר הראשונה (בלי נסיון). לאחר צבירת נסיון ופיצוח בריפים אמיתיים מלקוחות, נהוג לרענן את תיק העבודות עם הפרסומות והרעיונות שרקמו עוד וגידים בעולם האמיתי.
 
לאחר מספר שנות נסיון ההתפתחות הטבעית בתחום היא לתפקיד של מנהל קריאייטיב, עיקרו של תפקיד זה הוא לבקר, לשפר ולחדד את העבודה של צוותי קריאייטיב ( קופירייטר + ארט) כדי להציג בסופו של דבר ללקוח את הרעיונות הטובים ביותר. בדר''כ את הצגת הרעיון/קונספט ללקוח עושה מנהל הקריאייטיב
 
בוגרי קורס קופירייטינג יוכלו להשתלב במגוון משרדי הפרסום, משרדי יחסי הציבור, אתרי אינטרנט, וחברות המחזיקות מחלקת קריאייטיב בתוך החברה ועוד. בתחום זה, נהוג גם  להתחיל בקריירה עצמאית כבר בסיום הקורס, ולהתחיל לכתוב בעבור אנשי ציבור, חברות מובילות, עסקים וגופים ציבוריים באופן עצמאי.

שכרו של קופירייטר מתחיל יעמוד לרוב סביב ה-35 שקלים לשעה או שכר גלובלי של 6,500 ש''ח בתחילת הדרך. חשוב לזכור כי בתחום זה חשיבות רבה למקום העבודה אליו תגיעו. ברוב המקומות קיים פוטנציאל ללמוד, לצמוח ולהגדיל את השכר בהתאם. ניתן לראות כי קופירייטרים אשר צברו ניסיון מגיעים גם למשכורות של 25,000 ש"ח בחודש. 
 
 
 
 
 
 
 
מעניין אותך קורס קופירייטינג?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בקופירייטינג בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד קופירייטינג לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד