072-3300504

לימודי קורס עיסוי משולב - כל מה שצריך לדעת

המקצוע שלנו מגדיר אותנו גם אם רובנו לא חושבים על כך. העניין הוא שרבים מאתנו לא רוצים ללמוד באוניברסיטה או במוסד להשכלה גבוהה ואז עולה השאלה במה אנו כן יכולים לעבוד? אם כן אם אתם אוהבים לעזור לאנשים, אם אתם אוהבים מגע, אם אתם רוצים לטפל, אם אתם רוצים לסייע לאדם אחר המקצוע של קורס עיסוי משולב תפור לכם.

עיסוי זה מקצוע טיפולי העוזר לאנשים עם כאבי שרירים או גב וגם משפר את ההרגשה של אנשים בריאים. אם אתם רוצים להיות מעסים מקצועיים אתם חייבים לקחת קורס כאשר יש כל מיני סוגים של עיסוים כמו עיסוי שוודי או תאילנדי. בקורס משולב נוגעים בהרבה מאוד מקצועות עיסוי ולכן הקורס הזה הוא הקורס הכי נחשב בעולם העיסוי והוא מבוקש מאוד.

יכולות ותכונות הנחוצות במקצוע העיסוי


אילו יכולות צריכות להיות למי שרוצה לעשות קורס עיסוי משולב? אם כן אנו חייבים לציין כי הקורס לא מתאים לכולם אלא למי שיש לו ידיים טובות. עם זאת, קורס טוב ילמד גם את הפחות טובים ויאפשר להם להיות מומחים בעיסוי.

אם אתם רוצים להיות מעסים ברמה גבוהה אתם צריכים להיות לא רק עם ידיים טובות אלא גם עם תודעת שירות, יכולת תכנון ויכולת שיחה עם אנשים. אתם צריכים להיות חדורי מטרה ולהתייחס לכל מטופל כאילו הוא הדבר החשוב ביותר שיש וזאת בכדי לתת עיסוי מעולה אשר יפיץ את העובדה כי אתם מעסים מעולים וכך תקבלו עוד ועוד עיסויים מאנשים רבים.

עבודתו בפועל של מעסה

העבודה של מעסה מאוד מעניינת ומאוד מרתקת וזאת מכיוון שכל מקרה שונה מאחר. לכל אדם יש את הגוף שלו ואין מה להשוות בין טיפול לאישה בת שישים ובין טיפול לילד בן שמונה עשרה. פעמים רבות המעסה יצטרך לעשות עיסוי עקב בעיה גופנית כמו גב תפוס או שרירים תפוסים.

המעסה עובד קשה מאוד אך העבודה שלו מאוד מתגמלת וזאת מכיוון שרואים ישר איך עוזרים לאנשים. כך בטיפול של ארבעים וחמש דקות על ידי מעסה מומחה אפשר לעשות פלאים. כמובן שככל שתהיו בקורס עיסוי יותר טוב כך תהיו מעסים יותר טובים וכך תצליחו יותר בעבודה וזה משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

תנאי העסקה – כמה מרוויח מעסה?


אז כמה מרוויח מעסה? אם כן הדבר תלוי במידה עצומה בשאלה כמה הוא טוב. ככל שהמעסה יותר טוב כך הוא ירוויח יותר. כמו כל עצמאי יש חודשים טובים למעסים ויש חודשים פחות טובים. עם זאת, יש לציין כי לטיפול בודד אפשר לקחת כמה מאות שקלים וזה סכום מאוד גבוה.

המעסה צריך להיות עם נפח עבודה גבוה ולכן הוא צריך לפרסם את עצמו. לא די שיגיעו אליכם לקוחות מפה ואוזן אלא אתם צריכים לפרסם ולכן אנו ממליצים לכם לפרסם את עצמכם בגוגל ובפייסבוק. כך תגיעו ללקוחות חדשים וכך תרוויחו יפה מאוד ותגיעו לרווחה כלכלית וזה מה שרובנו רוצים בסופו של יום.

תנאי קבלה ללימודי עיסוי משולב

האם כל אחד יכול להתקבל אל קורס עיסוי? התשובה היא שכן. האם לכל אחד מומלץ להתקבל לקורס עיסוי? התשובה היא שלא. כפי שלא לכולם מתאים להיות עורכי דין או ללמוד ראיית חשבון כך לא לכולם מתאים להיות מעסים.

אם אתם לא אוהבים למשל לעבוד עם הידיים אזי קורס עיסוי לא מתאים לכם. אם אתם לא אוהבים מדע אזי קורס עיסוי לא מתאים ולכם וכך גם אם אתם לא אוהבים לדבר עם אנשים. לעומת זאת, אם אתם אוהבים לטפל ואם אתם אוהבים מגע אזי קורס עיסוי תפור עליכם. אנו מציעים לכם לחשוב טוב טוב מה אתם אוהבים ומה לא ואז להחליט האם להירשם אל קורס עיסוי או לא.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס עיסוי

אין גבול לאפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס עיסוי. אתם יכולים לעבוד בבתי מלון, אתם יכולים לעבוד בחברות הייטק ואתם יכולים גם לפתוח עסק עצמאי ולהיות עצמאיים. לכן כל כך משתלם לעשות קורס עיסוי ואפשר לראות כי עבודה לא חסרה בתחום וזה דבר נפלא לכל מי שרוצה להיות מעסה.

מעניין אותך לימודי קורס עיסוי משולב - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בעיסוי משולב בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד עיסוי ומקצועות המגע לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד