072-3300504

לימודי תואר שני במנהל עסקים ושיווק - כל מה שצריך לדעת

בעבר בכדי להתקבל לעבודה היית צריך תעודת בגרות, עד לפני מספר שנים הדבר השתנה ובכדי להתקבל לעבודה היית צריך תואר ראשון. כיום המצב הוא שאם אתם רוצים להתקבל לעבודה ניהולית עם משכורת יפה אתם צריכים תואר שני. אין גם ספק כי התואר השני האיכותי ביותר למנהלים הוא תואר שני במנהל עסקים ושיווק.

גם מהנדס וגם עורך דין יכולים להשתמש בתואר שני במנהל עסקים וכך גם רואה חשבון, פסיכולוג, עובד סוציאלי וכמוהם עוד בעלי מקצועות רבים. אם אתם עושים תואר שני במנהל עסקים ומתמחים בשיווק אתם יכולים לעבוד במגוון רחב של מקצועות כמו במחלקת שיווק או בניהול של צוות ולכן תואר שני במנהל עסקים הוא כל כך מבוקש.

יכולות ותכונות הנחוצות במקצוע תואר שני במנהל עסקים ושיווק


אז אילו תכונות אני צריך אם אני רוצה לעשות תואר שני במנהל עסקים ושיווק? אם כן קודם כל אתם צריכים יכולות אנליטיות גבוהות לצד יכולת מתמטית מכיוון שנוגעים במתמטיקה בתואר זה. לא כמו בתואר בכלכלה או במתמטיקה אבל עדיין יש צורך בידע מתמטי ויכולת בסיסית של לימוד כלכלה.

לצד זאת, בתואר שני במנהל עסקים תצטרכו גם יכולות ורבליות גבוהות וזאת מכיוון שפעמים רבות אתם תדרשו להרצות בכיתות ובתואר. לצד אלו פעמים רבות תצטרכו יכולות ריכוז מאוד גבוהות וזאת מכיוון שהלימודים דורשים זאת. התואר לא קל אך עם מאמץ, הקשבה וריכוז אתם תוכלו לעבור אותו ואף לקבל ציונים מאוד יפים אשר יעזרו לכם לאחר מכן למצוא עבודה בתחום.

תחומים ונושאי לימוד במסלול לתואר שני במנהל עסקים


יש קשר ישיר בין לימודים של תואר שני במנהל עסקים ושיווק ולבין העבודה אחר כך כמנהלי שיווק. כאן המקום לומר כי בתואר שני במנהל עסקים יש עוד תחומי לימוד רבים כמו תואר שני במנהל עסקים ומשאבי אנוש, כמו לימודי יזמות או לימודי אסטרטגיה ואפילו התמחות במימון.

אנו מציעים לכם לראות מה כל תחום כולל, אילו קורסים יש בו ואיזה עבודה אפשר למצוא לאחר מכן ועל פי זה להחליט איזה קורס לעשות. כדאי לדבר עם בוגרים של הקורס ועם המרצים ולשמוע מהם מה היתרונות של כל תחום ותחום ואיזה עבודה אפשר לעשות לאחר שלמדתם את התחום הזה וכך תוכלו לבחור בחכמה את המקצוע שלכם.

היכן לומדים תואר שני במנהל עסקים?


אז איפה אנו יכולים ללמוד תואר שני במנהל עסקים? אם כן כיום יש מספר מכללות פרטיות כמו הבינתחומי או מכללות אחרות המציעות את המסלול הזה של תואר שני במנהל עסקים.
לצד זאת נציין כי יש גם אפשרות לעשות תואר שני במנהל עסקים במכללה ציבורית כמו מכללת רופין לדוגמא. כמובן שאפשר לעשות גם תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה כמו האוניברסיטה העברית בירושלים או אוניברסיטת תל אביב. עליכם להבין כי כל מוסד לימודים שם דגש על נושאים שונים ומלמד דברים אחרים ולכן יש משמעות לשאלה איפה אתם לומדים ואיזה תואר אתם עושים. ההשפעה ממשיכה לאחר מכן גם על השאלה איזה מקום עבודה תמצאו לאחר הלימודים ולכן יש משמעות לשאלה איפה אתם לומדים.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של תואר שני הוא שנתיים לרוב ולעיתים יש מקומות אשר יאפשרו לכם לדחוס את הלימודים בשנה אחת (בדרך כלל עם שילוב של תואר ראשון). כיום יש הרבה מלגות לתארים אלו ואנו מציעים לכם לבחון את השוק וכך לקבל מלגה מלאה. שכר הלימוד תלוי בשאלה האם אתם לומדים במוסד פרטי או ממשלתי כאשר המוסד הממשלתי יהיה יותר זול פעמים רבות.
מעניין אותך לימודי תואר שני במנהל עסקים ושיווק - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר שני במנהל עסקים ושיווק בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד מנהל עסקים ושיווק לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד