האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין באיפה לומדים חשבות שכר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

איפה לומדים חשבות שכר

מה זה חשב שכר
 
תפקידו של חשב השכר חשוב ביותר במערכי ארגון רבים במשק. כל ארגון או פירמה גדולה זקוקה לשירותיו של חשב השכר לצרכים כלכליים ומשפטיים כגון: מיסים, משפטים, חשבונאות, מבנה המשכורת ותוכנות ניהול ממוחשבת איתן הוא צריך לעבוד. חשב שכר עובד בכפוף למנהלים הניצבים בראש הפירמידה הארגונית ומול גופי הכספים השונים במערכת.  במהלך עבודתו מטפל החשב בנושאי העברות הכספים לעובד כגון: שכר לעובדים, קרן השתלמות, קופת גמל, ביטוחי פנסיה וביטוחי מנהלים, הטבות מס וכן הלאה.
 
איפה לומדים חשבות שכר
 
חשבות שכר ניתן ללמוד במגוון רחב של מוסדות לימוד מקצועיים המציעים קורסים לקהל הרחב. רוב הקורסים נערכים תחת אישורה ופיקוחה של מועצת רואי החשבון בישראל ומשרד התמ"ת. משך הלימודים הממוצע לקורס חשבות שכר נע בין 4-8 חודשים כאשר ניתן לבחור במסלולי לימוד גמישים בבוקר ובערב.
 
קהל יעד
 
קהל היעד של תחום חשבות שכר משתנה ממוסד למוסד. עם זאת, ניתן לומר שברוב מוסדות הלימוד מתקבלים לקורס חשבי שכר בעלי 12 שנות לימוד שצברו ניסיון תעסוקתי כלשהו בעבודה בתחומים רלוונטיים כגון ראיית חשבון או ניהול חשבונות, אך לא רק. רבים מהפונים לתחום זה הם חסרי רקע בתחום אשר רוצים לחדור לענף עקב הסבה ממקצועם האישי או לנוכח הרחבת הידע האישי שלהם שרלוונטי לעיסוקם הנוכחי.
 
 

קורסים ולימודי תעודה בחשבות שכר

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי