האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אבטחת מידע
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס אבטחת מידע

קורס אבטחת מידע 
 

תחום אבטחת המידע בארגונים וחברות פרטיות וציבוריות נחשב לנושא אסטרטגי בעל חשיבות עליונה בכל ארגון. האיומים שמגיעים מחוץ לארגון וגם בתוך הארגון הולכים ומתרבים, והפלישה של פורצים/האקרים לתוך אתרי אינטרנט לצורך של ריגול תעשייתי או לצורך של השגת מידע בטחוני או פוליטי עולה מאוד בשנים האחרנוות. כפי שהוכח כבר לא פעם ,התוצאות של מעשים מהסוג הזה יכולות להיות קריטיות ובלתי הפיכות ולגרום לאסון - לא פחות וגם לגרום לנזקים משמעותיים בארגון, גם ברמה העיסקית וגם ברמה הבטחונית והכלכלית.

נכון להיום ברוב הארגונים מגבשים מדיניות אסטרטגית בתחום של ניהול סיכונים. היכולת של כל ארגון להגדיר מדיניות שיטתית ומובנית בתחום של אבטחת המידע מחייבת כח אדם מיומן ומקצועי שיכיר באופן מעמיק ומקיף את כלל הנושאים והאתגרים בתחום האבטחה וקשרי הגומלין ביניהם.

קורס אבטחת מידע - מה לומדים?

תחום המידע נחשב כיום למשאב נפוץ שמצוי בכל מקום ופנוי לכמעט כל אדם. רשת האינטרנט מכילה עולם עצום של מידע, וכל ארגון פרטי, עסקי או ציבורי וגם כל ארגון ממשלתי מאחסן מידע חיוני במחשב ומחזיק באתר אינטרנט עצמאי משלו. בנוסף, מערכות ממוחשבות רבות מאפשרות לבני האדם לקבל שירותים ומידע ולנהל את ענייניהם הפרטיים באמצעות המחשב הביתי. האינטרנט חולל מהפכה גדולה בכל התחום של אחסון המידע והמסמכים ובגלל זה כל אחד ואחד יכול להשיג את כל המידע הנדרש בלחיצת כפתור בלבד.

מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ פתחו קורסים מקצועיים בהם הם מכשירים כוח אדם מיומן ומקצועי שיוכל להבטיח, שהמידע יהיה מוגן, נכון, מדוייק ונגיש רק לגורמים מורשים. הקורסים השונים בתחום אבטחת המידע מעניקים לסטודנטים ידע נרחב ומיומנויות בנושאים שונים כגון פיתוח, ויישום טכניקות מאבטחות מידע, כמו הרשאות, הצפנה, הגנה מפני תוכנות מזיקות ווירוסים, ועוד ועוד.

בנוסף, במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים להגן על כל המערכות הקיימות - מערכות ההפעלה, מערכות התקשורת, תחנת הקצה, שרתי הגישה, הרשת המרחבית והאינטרנט, יכירו כלי אבטחה קיימים, יבינו כיצד פועלים ההאקרים ומהן המתודולוגיות העומדות לרשותם, וילמדו כיצד להתגונן ביעילות, תוך בניית מערך אבטחה המותאם לארגון.

 

איפה עובדים?

בתום הלימודים ועם עמידה בכל היעדים בהצלחה בכל תחום אבטחת המידע יוכלו הבוגרים להשתלב בארגונים השונים או בחברות שזקוקות למומחים בתחום אבטחת המידע, לפתרונות וייעוץ בנושאים שונים באבטחת מידע ועוד ועוד.

 

כמה מרוויחים?

השכר הממוצע בשני הראשונות צפוי לעמדו על כ-7,000-11,000 ש"ח חודשי. כעבור חמש שנות נסיון ועם צבירה של ידע מקצועי ומומחיות בתחום צפוי השכר החודשי לעלות ולעמוד על כ-14,000 ש"ח חודשי.

 

 

 

 

 

 

רוצים לדעת האם אתם מתקבלים לאבטחת מידע?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה באבטחת מידע בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי