האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס עיצוב פרחים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב פרחים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
קורס עיצוב פרחים מקנה למשתתפים בו את הידע והשיטות השונות בהן משתמשים מעצבי הפרחים המובילים ביותר. העוסקים בתחום עיצוב הפרחים בעלי כישורים ויכולות בעיצוב של זרי כלות, סידורי פרחי יפניים, שזירות של פרחי משי, סידורים עגולים של פרחים, סידורים שטוחים של פרחים לשולחנות אירוח, סידורי פרחים אקזוטיים, עיצוב זרים לחופות, טיפול בפרחים, הארכת תוחלת החיים שלהם ועוד. את המיומנויות הללו רכשו מעצבי הפרחים במסגרת הלימודי שזירת פרחים המוצע במבחר של מוסדות לימוד טובים ואיכותיים בישראל.
 
שזירה וסידור של פרחים הוא מקצוע בעל מורשת עתיקת יומין והוא נחשב למרכיב בלתי נפרד מאירועים ומסיבות גם בעבר וגם בהווה. כיום, השימוש בזרי פרחים נפוץ לקישוט של אולמות, כנסים, בתי מלון, חדרי ישיבות, משרדים וגם בתים פרטיים. במסגרת לימודי שזירת פרחים המשתתפים יוכלו לרכוש את הכלים הבסיסיים בשזירה לצורך העשרת הידע האישי שלהם בתחום המרתק והמעניין או לצורך השתלבותם באופן מקצועי במקומות תעסוקה.
 
 
קורס עיצוב פרחים
שזירת פרחים | shutterstock
 
 
קהל יעד
המסלול מיועד לאנשים אשר מעוניינים לעסוק בעיצוב פרחים כמקצוע ולמי שרוצה לעסוק בתחום הזה כתחביב. כמו כן לחיילים משוחררים עד 5 שנים מיום השחרור (העונים להגדרת החוק), תינתן הנחה של 90% משכר הלימוד הבסיסי. מימון ההנחה מתבצעת ע"י קרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים שבמשרד הביטחון.
 
 

תנאי קבלה לקורס עיצוב פרחים

על מנת לעצב פרחים נדרש חוש אמנותי ברמה גבוהה מאוד כבסיס, אך ישנן טכניקות מיוחדות לשזירה אותן ניתן ללמוד במסגרת סדנת שזירת פרחים. מעבר לזה לא נדרשים תנאים מיוחדים בכדי להתקבל לקורס.
 
 
משך הלימודים
קורס סידור פרחים נמשך בדרך כלל כ- 10 מפגשים כאשר בסופו זכאים הבוגרים לקבל תעודת גמר בעיצוב פרחים מטעם המוסד המלמד.
*שימו לב תנאי קבלה משתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו.
 
 
נושאי לימוד
במהלך הקורס נלמדים נושאים כגון: שיטות זירה, עקרונות בסידור יפני, שזירות זרים של כלות, סידור של פרחים יבשים, שזירות פרחי משי, עיצובי שולחנות, טיפול נכון בפרחים, עטיפות ואריזות הסידור, התאמות של כלים ואגרטלים לסידור, שימושים נכונים ומושכלים בצבעי פרחים ושילובם בזרים, היכרות עם סוגים הפרחים ועונות הפריחה, מידות עומק ומשקל של סידור פרחים, עקרונות בניהול עסק לגידול ומכירת פרחים ועוד נושאים רבים ומעניינים.
 
 
שכר הלימוד
קורס בסיסי בשזירת פרחים עולה בין 2,000 ש"ח - 4,000 ש"ח, לעומת זאת קורס מקצועי אשר נמשך יותר זמן מקורס בסיסי יעלה כ-10,000 ש"ח.
 

אפשרויות תעסוקה
בוגרי קורס עיצוב פרחים, בדרך כלל מצליחים להשתלב בתחומי עיצוב שונים, כגון: עיצוב אירועים, חנויות פרחים, הפקות של אירועים, סלונים לכלות, אולמות אירועים, גנים עירוניים, גנים לאומיים ואף לעסוק בתחום כעצמאיים ולהמשיך להתפתח בתחום. המעוניינים בהתקדמות בתחום עיצוב הנוגע יותר לעיצוב אירועים באופן כללי יוכלו לפנות ללימודי המשך בתחום של ניהול והפקת אירועים.
 
 
שכר
משכורת של שוזר מקצועי נעה בין 6,000 ש"ח -11,000 ש"ח. למי שיבחר לעסוק בתחום כהכנסה נוספת יוכל להוסיף להכנסתו בערך 3,000 ש"ח.

קורסים ולימודי תעודה באדריכלות נוף, גננות ושזירת פרחים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים