האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס יחסי ציבור ודוברות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס יחסי ציבור ודוברות

קורס יחסי ציבור ודוברות
 
תקשורת, יחסי ציבור ודוברות הם גורמים משפיעים מאוד בעולם בו אנו חיים וככל שהעולם מתקדם והופך לטכנולוגי הנראות החיצונית של חברות מסחריות ופרטיות הופכת להיות חשובה יותר ויותר ובכך מגדילה את כוחם של הדוברים ושל אנשי/משרדי יחסי הציבור. חברות ומותגים מובילים מאמצים מנגנונים של יחסי ציבור ודוברות אשר משפיעים בצורה די ניכרת על אופן התקבלות המידע אצל הנמענים דרך העיתונות, רשת האינטרנט, הטלוויזיה ומדיומים נוספים. על מנת לעסוק בתחום יחסי הציבור והדוברות דרושה הכשרה מקיפה בתחום, הניתנת כיום במוסדות לימוד רבים ומגוונים. קורס יחסי ציבור ודוברות שואף להקנות למשתתפיו כלים תיאורטיים ומעשיים אשר יובילו את הבוגרים להשתלבות מהירה ומקצועית בעולם התקשורת. במהלך הקורס נלמדים תהליכים של הבנה ובנייה של מערכות יחסי ציבור בין חברות וארגונים לצד רכישת הידע הנחוץ לשם תפקיד הדובר בחברה. 
 
 
קורס יחסי ציבור ודוברות - נושאי לימוד מרכזיים
 
במסגרת קורס יחסי ציבור ודוברות נלמדים נושאים רבים ומעניינים כגון: סגנונות תקשורת, אתיקה בעולם התקשורת, עולם יחסי ציבור המודרני, גישות בניהול תיקי יחסי ציבור, לימודי דוברות ותפקידי הדובר בארגון, ניהול של משברים בתקשורת, עקרונות בכתיבה עיתונאית, סדנאות לעמידה מול מצלמה, אספקטים כלכליים בניהול ארגון, שיווק, מיתוג, פרסום ועוד נושאים רבים הנלמדים במהלך קורס יחסי ציבור ודוברות.
 
איפה עובדים? 
 
אפשרויות התעסוקה בתחום של יחסי ציבור ודוברות הן רבות ומשתנות. אפשר לעבוד כדובר של חברה או ארגון פרטיים או ציבוריים שזקוקים לדובר שייצג אותם מול התקשורת ומול הרשתות החברתיות וקהלי היעד השונים, כך שאם העדיפוות היא לעבוד כשכירים ישנן לא מעט אופציות לעבוד כדוברים בלעדיים של ארגון או חברה בהקשרות חודשית. בנוסף, לא מעט דוברים ויחצנים עובדים לתקופת נסיון ו"סטאז'" כשכירים כשהמטרה הסופית היא לפתוח משרד פרטי משלהם ולייצג מגוון של חברות וגופים. כמובן שכדי לפוח משרד יש צורך בהמון נסיון וקשרים ולרוב מומלץ להתחיל כשכיר בחברה מוכרת בתחום כדי לקבל נסיון וידע ורק לאחר מכן לצאת לדרך עצמאית. גם היום, עם היחלשותה היחסית של התקשורת המסורתית בגלל התפתחות האינרטנט והרשתות החברתיות עדיין התחום הנ"ל הוא שחקן חזק ומרכזי ביותר הן בחברות פרטיות והן בתחום הפוליטיקה/מוסדות ציבוריים.
 
כמה מרוויחים?
 
ישנם המון משתנים שיקבעו את שכרם של היחצני"ם והדוברים. העיקרי שבהם הוא נסיון מעשי. יחצ"ן מתחיל ירוויח בשלוש שנים הראשונות שכר שיעמוד על 6,000 - 11,000 ש"ח חודשי ולאחר 3 שנים השכר יכול לעלות ל13,000 ש"ח. כעבור חמש שנים ניתן יהיה להגיע גם למשכורת של 15,000 ש"ח חודשי.
דובר מתחיל ירוויח בשלוש שנים הראשונות בין 6,000 - 7,000 ש"ח חודשי, כעבור שלוש שנים יעלה השכר ל- 7,000 - 9,000 ש"ח חודשי ולאחר חמש שנות נסיון צפוי השכר לעמוד על  9,000 - 11,000 ש"ח חודשי.
 
 
 
 
 
 
 
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים ליחסי ציבור ודוברות?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה ביחסי ציבור ודוברות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי