האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס פיתוח קול

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס פיתוח קול
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי

המון אנשים חוששים מלימודי פיתוח קול מכיוון שמפחדים ששירתם תהפוך לטכנית מידי וללא נשמה, אך זה לא המצב! שירה כמו כל מקצוע אחר מצריך אימון בכדי להיות מקצוענים, גם הוא מחייב עבודה קשה, הלימודים נותנים את המענה לעבודה הקשה בתחום כלומר הם בגדר של חובה למי שרוצה להפוך את תחביב השירה למקצוע אמתי.
 
 
לימודי פיתוח קול
"השלב הראשוני הוא להכיר בכישרון הזמרה שלך" | shutterstock
 

תחרויות שירה תופסים נתח נרחב מתוכניות הטלוויזיה בימינו. הם מגלים לא מעט כישרונות מוזיקאליים אך ספק אם מעטים מהם כאן כדי להישאר. לדוגמא מכל 10 התוכניות של כוכב נולד ניתן לספור על יד אחת את הכוכבים שנולדו ושנשארו בתודעה הישראלית כזמרים וזמרות, מרבית הזמרים שנמצאים בתודעה הישראלית עושים דרך ארוכה לפני שפורצים לתודעה. השלב הראשוני הוא להכיר בכישרון הזמרה שלך, השלב השני הוא לקחת קורס פיתוח קול, אשר יעזרו לך למקסם את איכות הקול שלך ויתאימו לך את הסגנונות המוזיקאליים שטובים לך.
 
 
קהל יעד
אין גיל ספציפי ללימודי פיתוח קול, הלימודים מתאימים לכל מי שחושב שיש לו את זה, כלומר אנשים שיש להם איזה שהוא ניסיון בשירה, אהבה לשירה, קול טוב וכמובן אנשים שמוכנים לעבוד קשה בשביל להצליח בתחום.
 

איפה לומדים
שיעורי פיתוח קול מתקיימים בדרך כלל אצל מורים פרטיים אך לא רק גם מוסדות הלימוד החלו ללמד את המקצוע הזה לאור הביקוש, לא רק זמרים מתחילים נגשים לקורס פיתוח קול, גם שדרני רדיו, מנחים ניגשים ללימודים על מנת לייצב את הקול שלהם, בנוסף גם שחקנים וכל אנשים הבמה המופיעים על במה.
 


תנאי קבלה ללימודי פיתוח קול

  • אהבה למוזיקה
  • שמיעה מוזיקלית
  • ידע בסיסי בתיאוריה מוזיקלית (למי שחסר ידע בתיאוריה מוזיקלית תוצע מכינה בת חודש)
  • אודישן שירה
  • ראיון אישי
 *תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד.
 


מה לומדים בשיעורי פיתוח קול?

לימודי שירה נלמדים במוסדות לימוד ייחודיים לתחום המוזיקה, בנוסף להם יש הרבה מאוד מורים פרטיים שיוכלו ללמד ולעבוד עם התלמיד על הקול שלו. במרבית המוסדות יעבדו עם התלמידים על עמידה יציבה מול הקהל, איך להגיש את השיר בצורה הנכונה, דיקציה, נשימות, הופעה מול הקהל ועוד.


כמה זמן לומדים
לרוב לימודי פיתוח קול נמשכים כמה חודשים בודדים (תלוי במוסד הלימוד). לדוגמא בבית הספר למשחק ובידור – קורס זמרים בבימויה של הזמרת והשחקנית גלית גית: הלימודים נמשכים כ-22 מפגשים פעם בשבוע בימי רביעי, כל שיעור נמשך כ-5 שעות אקדמיות.
 

למה זה חשוב?
הלימודים משמשים כאימון למי ששר, כמו שמורה ללימודי גיטרה נותן את הדגשים של איפה ללחוץ, איך לעבור בין מקצבים, כך גם הקול שלנו צריך שיכוונו אותו, שיתנו לו את הדגשים לשירה נכונה ויציבה. הלימודים חשובים כדי להגיע למקסום היכולות הווקאליות של אותו זמן, כמו כן הוא יכול להגיע לקול מעוצב יותר ויציב הרבה יותר.

קורסים ולימודי תעודה במוסיקה, שירה ופיתוח קול בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים