האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ערבית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערבית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי ערבית
 
השפה הערבית היא אחת מהשפות העתיקות ביותר שקיימות היום, היא והעברית הן חלק מהשפות השמיות הקדומות, שהתפתחו משפה אחת בשם השפה הפרוטושמית. הערבית הקדומה החלה מ- המאה ה-4 לספירה ומאז היא השתנתה עד לשפה הערבית המוכרת היום, שהיא עצמה דיי מורכבת ובנויה מערבית מדוברת וערבית ספרותית, לימודי ערבית חשובים בעיקר כי אנחנו נמצאים בעולם שרובו מוסלמים הדוברים את שפת האיסלם, הערבית, כמו כן, מדינתנו מוקפת בארצות ערב, אנו סוחרים ומייבאים מארצות אלה, ולא דיי בכך, כאשר חלק נכבד מאזרחינו הם אזרחים ערבים, הדוברים את השפה הערבית, יש צורך בידיעת השפה הערבית, או אפילו מילים נכבדות ממנה.
 
כל בן 18 שמתגייס לשירות צבאי קרבי יידע באיזשהו שלב של השירות לדבר כמה משפטים בערבית מדוברת, ניתן ללמוד לימודי ערבית במסגרות של לימודי תעודה או לימודים לתואר ראשון, בחוג לממשל ופוליטיקה לומדים את השפה הערבית, כאשר המצטיינים בערבית יוכלו להשתלב בעבודות במשרד החוץ ואפילו במוסד, שם שליטה בשפה הערבית היא דבר הכרחי לעבודה שוטפת.
 
לימודי ערבית קיימים בבית ספר יעודים ללימודי שפות, באותם בתי ספר ומכללות ניתן למצוא מסלולים רבים ללימודי ערבית, החל מלימודי ערבית מדוברת, ספרותית או בניבים מסוימים, מותאם לרמות ומטרות הלימוד. 
 

קורסים ולימודי תעודה בשפות ערביות וקדומות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים