האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אחיות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס אחיות

קורס אחיות
 
בקורס אחיות רוכשים את כל הידע הדרוש על מנת לעבוד כאחות. בין תחומי הלימוד לקורס אחיות נוכל למצוא:  מדעי החברה, פרמקולוגיה, מדעי החיים, פתולוגיה, תזונה ועוד. הידע הנרכש הוא לא ברמה של רופאים אבל צריך שהידע בנושאים יהיה ברמה טובה.
 
 
תכני לימוד
 
תכני הלימוד אשר נלמדים בקורס אחיות נוגעים גם בתחומים של לימודי סיעוד, כגון: אבטחת איכות וניהול סיכונים, מיומנויות פסיכומוטוריות בסיעוד, יסודות להתערבות סיעודית יסודות בריאות וחולי ועוד. במהלך הלימודים ישנם לימודים מעשיים בנושאים-  סיעוד מבוגרים וזקנים, סיעוד בבריאות הנפש, סיעוד נשים, סיעוד בבריאות הציבור והקהילה, פסיכיאטריה ורפואה דחופה. בקורס אחיות רוכשים מיומנויות בינאישיות כמו ניהול צוות, משוב והערכה, תהליכי הכנסת שינוי, ועוד. המטרה של קורס אחיות הינה הקניית ידע ומיומנויות בתחום הסיעוד למטופלים בכל הגילאים ובכל מקום.
חוץ מהלימודים העיוניים, מועברים גם שיעורי העשרה שונים, כמו דינאמיקה קבוצתית ופסיכודרמה אשר עוזרות לאחיות בשיפור המיומנויות הבינאישיות שלהם.  
קורס אחיות מוסמכות מתמקד בפיתוח ומתן ידע אקדמי ומקצועי בתפקידי הסיעוד הקיימים והחדשים אשר מתפתחים כל הזמן.
 
מחיר הקורס
 
העלות של קורס אחיות למשך כל שנות הלימוד עומד על כ-30 אלף שקלים. הלימודים אורכים  כמעט 4 שנים עד לקבלת תעודת אחות מוסמכת. למרות השם שמטעה- קורס אחיות, מדובר בתואר של ממש, תואר ראשון בסיעוד ואחיות.
 
 

לימודי תואר ראשון בסיעוד

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי