האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מסעדנות ב"אכול ושאטו"

מחזור נוסף של קורס מסעדנות ובתי קפה נפתח במרכז ההדרכה של היועץ זיו אייל והאתר "אכול ושאטו".

עינת חורשי | 25-09-2006 15:26:00

אתר "אכול ושאטו" בשיתוף עם היועץ זיו אייל, פותחים מחזור נוסף של קורס הקמה וניהול של עסקי מזון. הקורס ייפתח ב-15 באוקטובר, במרכז ההדרכה של זיו אייל והאתר "אכול ושאטו", הממוקם ברעננה.

הקורס מיועד למי שמעוניינים לפעול בענף המזון והאירוח, כדוגמת בעלים של חברות קייטרינג, מסעדות, בתי קפה, קונדיטוריות וכו'. במהלך הקורס ילמדו היזמים בפני מה הם עומדים, יקבלו סיוע ראשוני בהקמת העסק וליווי עם הרצתו בתחילת הדרך.
תכנית הלימודים כוללת הרצאות והסברים בנושא אפיון העסק, בדיקת שוק ומתחרים, כדאיות רכישת מבנה לעסק מול שכירות, עיצוב, אישורים ורישוי, בניית תפריטים. כמו כן יילמדו נושאים קונקרטיים יותר כניהול ותפעול - של עובדים ושל מלאי, שיטות עבודה במטבחים, שירות, תמחור, הנהלת חשבונות ודו"חות, וכן מספר נושאים בתחום השיווק והמכירות, כהגדרת קהל יעד, שיטות שיווק, דרכי פרסום - באינטרנט ומחוצה לה, מיתוג ועוד.

קורס "הקמה וניהול של עסקי מזון" כולל חמישה מפגשים שבועיים, החל מה-15 באוקטובר. הקורס יתקיים ברעננה בין השעות 18:00-20:30 ומחירו 1,350 ש"ח + מע"מ. פרטים נוספים ניתן לקבל במשרדי "אכול ושאטו", בטלפון 1-800-560-000 או באימייל הבא: liat@foodis.co.il .

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי