האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס תחקירנות ב"חשיפה"

"חשיפה" פותח מסלול תחקירנות חדש. בין המרצים: אורלי וילנאי פדרבוש ודפנה שפיגלמן.

עינת חורשי | 17-09-2006 11:41:00

"חשיפה", בית הספר לאומנויות התקשורת, הטלוויזיה והמולטימדיה של האוניברסיטה הפתוחה פותח קורס תחקירנות ייחודי. לדברי דובר בית הספר, הקורס יעניק לבוגריו את ההכשרה המקצועית הדרושה להשתלבות בתפקידים בכירים בתחום הטלוויזיה.

הקורס, בשם "תחקיר, תסריט והפקת טלוויזיה" ייפתח כבר בשנת הלימודים הקרובה. ינחה אותו נתן כספי, לשעבר מנהל המחלקה הדוקומנטרית בערוץ 1. בין המרצים הנוספים בקורס ניתן למצוא את אורלי וילנאי פדרבוש (שהחלה את דרכה כתחקירנית ב'עובדה' וכיום היא כתבת בכירה), את דפנה שפיגלמן (לשעבר עורכת התכנית של יאיר לפיד וכיום בעלת תכנית ריאיונות בערוץ 10), דוד אופק (במאי 'ההרוג ה-17') והמפיק והבמאי אמיר גרא.

נתן כספי, מנחה החוג, הסביר כי הקורס משלב את התחומים החשובים המרכיבים את עבודתו של עיתונאי בטלוויזיה: הפקת תכנית, כתיבת תסריט לכתבות טלוויזיה דוקומנטריות ומעט בימוי. במהלך הקורס הסטודנטים יתנסו בהכנת תחקירים עיתונאיים, עד שיסיימו את הקורס כשבאמתחתם תיק עבודות מכובד, שיאפשר להם להתברג בתעשייה. לדברי כספי, תחקירנות היא המקצוע הטלוויזיוני המתאים ביותר למי שחפץ בקידום לתפקידים בכירים בתחום הטלוויזיה, כרכזי מערכת, עורכי תוכניות ומפיקים.

בית הספר חשיפה - קורס תחקירנות חדש (יח"צנות)
בית הספר חשיפה - קורס תחקירנות חדש (יח"צנות)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי