האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

דבר הרקטור והמסלול האקדמי

05-06-2006 18:51:00

רקטור המסלול האקדמי
פרופ' יעקב רוזנברג מכהן כרקטור המסלול האקדמי 4 שנים.
תואר שלישי בטכניון, חיפה. D.S.C. בכלכלה.
לשעבר ראש המחלקה לכלכלה באוניברסיטת בר אילן. הרצה בחוג לכלכלה באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטת ב"ש. מרצה אורח באוניברסיטאות בחו"ל: York University ,Toronto, Vanderbilt Nashville Tennessee
תחומי מחקר - משפט וכלכלה ומאקרו כלכלה

פרסומים: פרסם כ- 50 מאמרים וכתבי עת מקצועיים בארץ ובחו"ל.
חבר בארגונים: הארגון האמריקני למשפט וכלכלה, הארגון הישראלי לכלכלה.

דבר הרקטור
השכלה גבוהה היא המפתח להצלחה אישית ולאומית. היא מביאה לבעליה הכנסות גבוהות יותר, תורמת לשיפור באיכות חייו ומהווה תנאי חשוב לשגשוג כלכלי וחברתי.
המסלול האקדמי המכללה למנהל פותח את שעריו בפניכם ומציע לכם להצטרף אל הראשון מבין המוסדות שאינן אוניברסיטאות שזכה להכרת "המועצה להשכלה גבוהה" כמוסד להשכלה גבוהה המעניק כיום שמונה תארי ב.א. ושלושה תארי מ.א.
למעלה מ 9500 סטודנטים לומדים היום במסלול האקדמי ומאחוריו ניצבים כ- 20 אלף בוגרים המטביעים את רישומם על שוק העבודה בישראל.
אולם ראשוניות וגודל אינם סיבה מספקת לגאווה ואכן אנו גאים בעיקר על המצוינות האקדמית. המצוינות הזאת מתבטאת בשילוב נבון של לימודים אקדמיים תיאורטיים עם לימודים אקדמיים מעשיים כשהחיבור לעולם המעשה נעשה בדרך מיוחדת לתכניות הלימודים שלנו. ביטויה הבולט של המצוינות הוא ביכולת של הבוגרים שלנו לממש את סיסמת המסלול האקדמי: "אל תשתלב, תוביל!"
אני מאחל לכם שתבחרו במוסד הנכון ובכל מקרה אל תוותרו על לימודים אקדמיים במוסד אקדמי ראוי והזוכה להכרה בקהילה האקדמית ובקרב המעסיקים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי