072-3300504

הזדמנות אחרונה להירשם ללימודים

הזדמנות אחרונה להירשם ללימודי תואר ראשון, תואר שני או תואר שלישי באוניברסיטה הפתוחה.
הזדמנות אחרונה להירשם ללימודי תואר ראשון, תואר שני או תואר שלישי באוניברסיטה הפתוחה. סמסטר א' מתחיל באוקטובר. אל תפספסו! השעון מתקתק. זו ההזדמנות האחרונה שלכם להתחיל ללמוד, מיד בתום החגים. הירשמו עכשיו ללימודים וצאו למסע של צמיחה והתפתחות.

בעידן שלנו, בו ידע הוא כוח והשכלה הפכה למפתח להצלחה בעולם הקריירה והעסקים, לימודים לתואר הפכו לצעד חשוב בהקניית ידע, שיפור יכולות מקצועיים וצבירת כלים - שיהפכו אתכם לשחקנים מצליחים בשוק העבודה. יחד עם זאת, רבים מאתנו לא רוצים, או ליכולים, לעצור את החיים ולהתרכז במשך 3 או 4 שנים רק בלימודים. אז מה עושים? לומדים באוניברסיטה הפתוחה – בואו נכיר.

5 עובדות אודות האוניברסיטה הפתוחה שחשוב להכיר


1. האוניברסיטה הפתוחה היא האוניברסיטה הגדולה בישראל ולומדים בה למעלה מ- 50,000 סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, תואר שלישי, לימודי תעודה ולימודי תעודת הוראה.

2. בכל שנה מעניקה האוניברסיטה הפתוחה תעודות לכ- 4,000 בוגרים ומוסמכים חדשים!

3. גמישות היא שם המשחק! שיטת הלימוד הייחודית באוניברסיטה הפתוחה היא אחד מהיתרונות הבולטים שלה. מה זה אומר?

o גמישות בקצב הלימוד:  שיטה ייחודית זו מאפשרת לכל סטודנט וסטודנטית לשלב את הלימודים בהתאם לקצב החיים שלו: במקביל ללימודים בתיכון, במהלך השירות הצבאי או הטיול בעולם, תוך כדי פיתוח קריירה או התמסרות מלאה ללימודים. אתם בוחרים כמה קורסים תלמדו בכל סמסטר, כך שניתן לסיים את התואר תוך 4 שנים (או יותר). פשוט מה שמתאים לכם.

o גמישות במקום הלימוד: המאפשרת לימודים היברדים: לימודים פרונטליים בכיתות לימוד בעשרות קמפוסים ברחבי הארץ או לימודים באמצעות טכנולוגיות למידה מתקדמות או שילוב בניהם. בנוסף לאלו, הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה מקבלים את כל חומרי הלימודי ישירות אליהם הביתה, גישה חופשית לאתרי קורס עשרים בעזרי לימוד, סרטים, מצגות, פורומים ועוד. חווית לימודים מלאה וזמינה. 

o גמישות בזמן הלימוד: בין אם אתה ינשופי לילה או אנשי של בוקר, באוניברסיטה הפתוחה אפילו שעות הלימוד גמישות. אפשר לבחור מפגשי בוקר או מפגשים בערב, ואפשר לצפות בשיעורים מוקלטים ביתר שעות היממה. ללמוד איך שהכי נוח לכם.

4. האוניברסיטה הפתוחה מאמינה בפתיחות מירבית כלפי כל המבקשים ללמוד בה, קבלה פתוחה ללא תנאים מוקדמים. אתם לא מתבקשים להציג תעודת בגרות, מכינה או ציון פסיכומטרי. הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה נמדדים על פי היכולות שלהם בלימודים עצמם.

למרות העדר דרישות קבלה, האיכות האקדמית ורמת הלימודים באוניברסיטה הפתוחה היא גבוהה ביותר וללא פשרות. תשאלו את התאחדות הסטודנטים הארצית, הם יראו לכם שהאוניברסיטה הפתוחה מדורגת כבר 8 שנים ברציפות, במקום הראשון מבין האוניברסיטאות, בסקר שביעות רצון של הסטודנטים מאיכות ההוראה. כבוד!

5. הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הם הרבה מעבר לתואר, ומקנים לסטודנטים הלומדים בה מגוון מיומנויות, כגון: נחישות, למידה עצמית, ניהול זמן, יוזמה ואחריות אישית. תכונות הדרושות להשתלבות בשוק העבודה... ומעסיקים יודעים זאת!

שנת הלימודים הקרובה ממש מעבר לפינה וזו בהחלט הזדמנות אחרונה להצטרף וללמוד באוניברסיטה הגדולה בישראל. האוניברסיטה הפתוחה – מובילים להצלחה!

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
אנחנו ניתן לך את כל המידע שיחסוך לך הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד