לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

אתגרי פוסט-קורונה בעולם הלימודים

יורם לימודים, בשיתוף Marketwise, אירחו כנס ראשון שעסק בגידול הנרשמים דרך מערכות מידע ובמסע הלקוח.
יורם לימודים, בשיתוף עם Marketwise, אירחו את כנס הלימודים פוסט-קורונה שעסק בגידול הנרשמים דרך מערכות מידע ובמסע הלקוח ב-31 ביולי 2023. האירוע שנערך בבית וואלה, סימן ציון דרך משמעותי ככנס רחב ההיקף הראשון של החברה. הכנס כולו הוקדש לבחינת נושאים חשובים ומעניינים בהקשר של האתגרים לאחר הקורונה בנוף הלימודי והמקצועי.

בכנס לקחו חלק מנכ"לים, סמנכ"לי שיווק, מנהלי רישום, מנהלי מוקדים ומנהלי מערכות מידע. האירוע עסק בנושאים בעלי השפעה על רישום הסטודנטים, באתגרים והפתרונות בתחום הגיוס והניהול בעולם האקדמי. הכנס התמקד בשלושה מרכיבים עיקריים: מסע וחווית הלקוח, גיוס ושימור של יועצי לימודים, מערכות מידע המניעות לרישום ושיפור חוויות הלקוח.

הנושאים המרכזיים שנדונו בכנס


פתיחת הכנס

עידו מור, המנכ"ל של יורם לימודים, פתח את הכנס עם דיון מעניין על האתגרים וההזדמנויות בתחום הלימודים לאחר תקופת הקורונה.

גיוס יועצי לימודים ונציגי תיאום פגישות


בהרצאה הראשונה, איתי בורוכוב, מנכ"ל והבעלים של Marketwise, הציג כיצד השינויים בחברה שנגרמו בעקבות הקורונה השפיעו על תהליך הגיוס של כוח אדם, בעיקר של יועצי לימודים למוסדות לימוד. מוסדות הלימוד מקבלים פחות פניות למשרות שהם מפרסמים וכוח האדם שמגיע אליהם מצומצם ופחות איכותי ולכן מוסדות לימוד רבים סובלים ממחסור בכוח אדם.

ההרצאה עסקה בפתרון לאתגרים הללו באמצעות שימוש בשיטת תגמול חדשה שפותחה על ידי Marketwise ומאפשרת לפרסם משרות באופן אטרקטיבי יותר ולמשוך מועמדים איכותיים יותר ללא סיכון כלכלי מצד המכללה. בנוסף, בורוכוב דן בפרקטיקות ושיטות להגדלת גיוס כוח האדם דרך הרשתות החברתיות ובטעויות בהגדרת פרופיל גיוס שגורם למוסדות לימוד רבים לקבל פחות פניות למשרות.

מסע הלקוח בעולם האקדמי

יוסי לוי, מומחה לשיווק דיגיטלי, דן במושג מסע הלקוח וההבדל בינו לבין המשפך השיווקי בראי עולם הלימודים.  הוא הסביר כיצד מוסדות הלימוד יכולים להשפיע על החוויה של הסטודנטים בתהליך הרישום והלמידה. ההרצאה עסקה בשלבים החשובים במסע הלקוח ואיך אפשר לשפר אותו ולנהל אותו בצורה נכונה יותר באמצעות שימוש בטכנולוגיה, למשל שימוש במיילים, אוטומציות, רשתות חברתיות, פרסונליזציה ו-, AIכחלק ממסע הלקוח.

טכנולוגיות מידע ואוטומציות ככלי לגיוס נרשמים

בהרצאה השלישית, עדי דואניס, סמנכ"לית בחברת Marketwise, עסקה בתפקיד הקריטי של טכנולוגיות מידע ואוטומציה בתחום הלימודים וכיצד הן הפכו לגורם מכריע ביכולת להתחרות ולעמוד באתגרי הרישום במכללות. מערכות CRM משולבות עם אוטומציה, BI ו-AI מציעות אפשרויות רבות לשדרוג של תהליכי הרישום בעולם הלימודים.

ההרצאה עסקה בטעויות הנפוצות ביותר בעבודה עם מערכות CRM בתחום הלימודים וגם בתחום הבינה המלאכותית (AI) וכיצד תחום זה יכול לעלות את כמות הנרשמים ולחסוך בעלויות הרישום. בהרצאה דואניס הסבירה כיצד אוטומציות שמותאמות לתהליך העבודה יכולות לסייע לעבודה יעילה ואפקטיבית יותר, לניהול משימות ונתונים ואף למנוע טעויות אפשריות. בנוסף, היא הסבירה כיצד מוציאים את המקסימום מהמערכות, איך מתגברים על מורכבות המערכות וזמן הפיתוח הרב, ומהם הדגשים החשובים בנושא מערכות BI ואף מהן הטעויות המרכזיות בתחום. 

הצצה לאירוע


X


המשתתפים בכנס צפו בהרצאות מעניינות ולקחו חלק בדיונים מרתקים לאורך כל האירוע. מומחים מיורם לימודים ו-Marketwise חלקו את הידע שלהם והעניקו אסטרטגיות מעשיות להתמודדות עם האתגרים בעולם הלימודים שלאחר הקורונה. למשתתפים הייתה הזדמנות ליצור קשר, לשתף רעיונות ולקבל תובנות חשובות על מנת לשפר תהליכי רישום במוסדות הלימוד שלהם.

האירוע הדגיש את המשמעות של טכנולוגיה, אסטרטגיות גיוס וניהול מסע לקוחות ברישום סטודנטים למוסדות הלימוד. יורם לימודים נותרה מחויבת לטיפוח חדשנות ושיתוף פעולה ותמשיך לצייד את מוסדות החינוך בכלים הדרושים לשגשוג בעולם הדינמי של לימודים פוסט-קורונה. 

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים