האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס טכנאי מחשבים: מה לומדים והאם כדאי להירשם?

קורס טכנאי מחשבים ילמד את התלמידים כיצד לאבחן ולפתור בעיות שונות שעלולות להתעורר במערכת מחשוב, בין אם מדברים תוכנה או חומרה, לרבות ציוד היקפי. הקורס מיועד לרוב למי שמחפש להתחיל קריירה כטכנאי מחשבים, או שכבר עוסק בתחום ומעוניין להרחיב את המומחיות שלו או של
יורם לימודים |
קורס טכנאי מחשבים ילמד את התלמידים כיצד לאבחן ולפתור בעיות שונות שעלולות להתעורר במערכת מחשוב, בין אם מדברים תוכנה או חומרה, לרבות ציוד היקפי. הקורס מיועד לרוב למי שמחפש להתחיל קריירה כטכנאי מחשבים, או שכבר עוסק בתחום ומעוניין להרחיב את המומחיות שלו או שלה. 

קורס טכנאי מחשבים מלמד אותך כיצד להתקין, לתפעל ולתחזק חומרת מחשב. השכלת טכנאי מחשבים כוללת נושאים כמו התקנה ותיקון מחשבים אישיים ומערכות, ביצוע תחזוקה מונעת ופתרון תקלות, פתרון בעיות של תשתיות וקישוריות רשת, שימוש בכלי מערכת, כגון Windows System Administrator, ניהול נתונים עם טכניקות גיבוי ושחזור ועוד. מעניין אתכם כמה מרוויח טכנאי מחשבים עצמאי? ראו מחירון תיקון מחשבים כעת וקבלו את תשובתכם. 

להתקין, לטפל, לתחזק ולפתור תקלות מחשוב


קורס טכנאי מחשבים ילמד אותך כיצד להתקין, להגדיר, לתחזק ולפתור תקלות מסוגים שונים של חומרה ותוכנה. בדרך כלל מדובר בתוכנית לתעודה של שלוש שנים המעניקה לך את הכישורים לעבוד עם סוגים שונים של ציוד. כמו כן, ישנם טכנאי מחשבים אשר ילמדו תואר אקדמאי בהנדסת מחשוב כדי להרחיב את הכישורים והידע שלהם. הנה חלק מהנושאים הנלמדים בקורסים של טכנאות מחושבים. 

הקורסים מכסים את הנושאים הבאים:


- התקנת חומרה וטיפול בבעיות חומרה. 
- למדיה של תצורה של מערכות הפעלה (לא רק WINDOWS)
- תחזוקת מחשבים שגרתית. 
- פתרון בעיות חומרה ותוכנה. 
- טיפול בתשתיות רשת בסיסית.
- טיפול בציוד היקפי למחשבים (לא בכל הקורסים לומדים זאת). 

מה עוד חשוב לדעת על קורס טכנאי מחשב? 


לדעת לבנות ולתחזק מערכת מחשוב, היא אחת המיומנויות שצריך טכנאי מחשבים. הכישורים האחרים שהם צריכים הם היכולת לפתור בעיות, לאבחן ולפתור בעיות טכניות. בקורס זה תלמדו את כל המיומנויות הללו כמו גם התקנת חומרה, יצירת רשתות, התקנת תוכנות ועוד.

בקורס זה תלמדו ידע מעשי מאנשי מקצוע בתעשייה על איך לאבחן, לתקן ולמנוע בעיות חומרה נפוצות במגוון פלטפורמות כולל Windows 10, Apple OS X ו-Linux. תלמדו גם את ההבדל בין התקנת תוכנה בפלטפורמות שונות.

התפתחות הטכנולוגיה והפופולאריות של קורסי טכנאות מחשבים 


עם עליית הטכנולוגיה ברחבי העולם, קורסי טכנאי מחשבים הופכים פופולריים יותר. קורסים אלו מלמדים אותך כיצד לתקן מחשבים והתקנים אחרים המסתמכים על תכנות מחשבים. אתם יכולים ללמוד הכול על חומרת מחשב, רשתות, תוכנות וכיצד לאבחן איתם בעיות שונות. 

תוכלו גם ללמוד על ההיסטוריה של המחשבים ולמה הם שימשו בעבר. אולי אפילו תרצו לקחת שיעור קידוד, שילמד אתכם כיצד לקודד תוכניות משלכם, לכתוב קוד, לפתח יישומים אינטרנטיים ועוד. יש לציין כי, קורסי פיתוח יישומים אינטרנטיים נלמדים בנפרד מטכנאות מחשוב. אם אתם רוצים ללמוד את התחום של פיתוח אפליקציות או יישומים אינטרנטיים, תוכלו לעשות זאת במקביל ללמידת קורס הטכנאות, לאחר סיומו וכו'. 

הכתבה נכתבה בשיתוף עם פורטל מחשב בקוויק
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים