072-3300504

מה כדאי לכם ללמוד? "המבדק" שיגלה לכם את התשובה

זו לא אזהרה אלא עובדה: 25% מהסטודנטים לא מסיימים שנה א'. איך לא להיכנס לסטטיסטיקה הזאת? איזה מקצוע מתאים לכם ללמוד? ואיך תדעו שבחרתם במקצוע הנכון? מיד תגלו
יורם לימודים |
איך בוחרים מה ללמוד? איך לבחור מקצוע ולהיות מרוצים ממנו? בחירת מקצוע הלימודים היא החלטה חשובה שמשפיעה על כל החיים ולכן איננה יכולה להיעשות מאינטואיציה, או בגלל שמישהו אמר לכם פעם שאתם מתאימים להיות עורכי דין או רואי חשבון. החלטה פזיזה בנוגע לתחום הלימודים יכולה למרמר אתכם לא מעט, אז איך מקבלים את ההחלטה הנכונה? כמה שאלות וגיליתם איזה מקצוע מתאים לכם. 

העתיד שלכם מתחיל כאן: הקליקו פה וגלו מה מתאים לכם ללמוד

X

X

אז מה מתאים לי ללמוד?

מחקרים רבים מוכיחים כי אחד מכל ארבעה סטודנטים לא מרוצה מתחום הלימודים שבחר ומתחרט על כך, ורבים אף לא ממשיכים ללמוד בשנה השנייה, ובמילים פשוטות, רבע מהסטודנטים שילמדו אתכם בתואר כנראה לא באמת רוצים להיות שם. 

מדובר בנתונים מצערים ובעיקר לנוכח הזמן והמשאבים שמושקעים על ידי כל אותם הסטודנטים בשביל להתקבל וללמוד באקדמיה. לא כל הסטודנטים המתוסכלים יעזבו את התואר, חלקם יסיימו את מה שהתחילו ויעשו הסבה מקצועית בהמשך חייהם, אחרים יכנסו לשוק התעסוקה עייפים ומתוסכלים עם תחושת פספוס עצומה.

הנתונים המשמחים הם כי 75% לא מתחרטים על מקצוע הלימוד שבחרו לעצמם, ונשאלת השאלה איך הם קיבלו את ההחלטה הנכונה? איך מוצאים את המקצוע הנכון? איך מחליטים מה כדאי ללמוד ושלמים עם ההחלטה הזאת? זאת צריכה להיות החלטה מושכלת שלא נעשת מאינטואיציה, וכדי לקבל אותה פיתחנו שיטה ייחודית ומתקדמת במטרה לעזור למתעניינים בלימודים למצוא את המקצוע הנכון עבורם. איך בדיוק? הכירו את המבדק של יורם לימודים.

(צילום: shutterstock)

מערכת המבדק, הניתנת בחינם לגולשי יורם לימודים, מוצאת את המקצוע ותחום הלימוד שמתאים בשיטה טכנולוגית מתקדמת, עליה עומלים המוחות החריפים ביותר בתחום ייעוץ הלימודים והפסיכולוגיה התעסוקתית ובשיתוף בשיתוף פעולה עם מכון הדסה לייעוץ בבחירת מקצוע, שירות התעסוקה ומשרד החינוך.

"המבדק" עורך בין 8 ל-15 דקות, כאשר בסופו מקבלים הגולשים המלצות על תחומי הלימוד והמקצועות המתאימים להם בשיקולים החשובים להם. בשורה התחתונה, איך אנחנו יודעים שהמבדק עובד? ובכן, אתם ההוכחה הכי טובה לכך - יותר מ-84% מהגולשים שלקחו חלק במבדק יצאו מרוצים מההחלטה שקיבלו בעזרתו. מי שפעל לפי המלצת המבדק דיווח על שביעות רצון רבה מהבחירה המקצועית שלו 6 שנים לאחר קבלת ההמלצות. 

אנחנו  מעדיפים לראות אתכם בצד השמח של האקדמיה, לכן תקדישו מספר דקות למבדק של יורם לימודים  - הממשק הוא קליל, נוח למשתמש,  נגיש וחינמי, וכל אותם המאפיינים שהופכים את התירוצים שלכם למיותרים, אז למה אתם מחכים? התחילו במבדק↓
מחפשים מלגה? מצאו כאן: מלגות לתואר ראשון | מלגות לתואר שני
אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
אנחנו ניתן לך את כל המידע שיחסוך לך הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד