האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בחנו את עצמכם: האם מתאים לכם להיות שופטים?

האם בשלב מסוים במהלך החיים שלכם הרגשתם שאם היו נותנים לכם את האפשרות, הייתם יכולים להיות שופטים מצוינים? אתם יכולים להפסיק לתהות כי עכשיו יש לכם את ההזדמנות לבדוק אם ההרגשה היא מוצדקת, כמה קליקים וגיליתם

רעיה קורצר | 23-03-2017 19:00:00

כולנו תיפקדנו על תקן שופטים במהלך חיינו, בין אם מדובר בניסיון גישור סכסוכים בין חברינו או לחלופין ברגעים בהם אנחנו יושבים מול מסך הטלוויזיה או המחשב, בוחנים את התנהגותם של אנשים אחרים ומשמיעים את חוות דעתנו בעניין. כך או אחרת, רובנו חושבים שטמון בנו פוטנציאל משפטי לא ממומש שרק מחכה להזדמנות לפרוץ, ועד שזה יקרה, היד קלה על המקלדת והאצבעות מקלידות בקדחתנות עוד טוקבק ביקורתי.

מי שבכל זאת בטוח שיש לו כל מה שצריך כדי להיות שופט מצוין ומעוניין לקחת את החלום שלו צעד אחד קדימה, צפוי לעבור דרך ארוכה ומפרכת עד להגעתו לפסגה של עולם המשפט. הדרך הזו מתחילה כמובן בלימודי משפטים, כאשר המקום האידיאלי ללימודים הוא אחד שמשלב את המרצים הטובים ביותר בתחום אשר מגיעים מעולם המשפט ומשלבים תכנים לימוד ביקורתיים ומעשיים.

בין מוסדות הלימוד המציעים תכנית לימודים המותאמת לסטודנט שחולם בגדול ושואף להגיע הכי גבוה שאפשר בתחום המשפט, ניתן למצוא את הקריה האקדמית אונו. המכללה המוערכת מציעה מסלול לימודים במשפטים המאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל שלו במלואו בעזרת מרצים מהשורה הראשונה.

אם אתם עדיין לא בטוחים אם קורצתם מהחומר ממנו עשויים השופטים, אתם מוזמנים לענות על השאלון שערכנו אשר בודק האם מתאים לכם להיות שופטים או שמא תצטרכו לחפש ייעוד אחר, מוכנים? כמה שאלות והתשובה אצלכם.


כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים