האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בוחן פתע: איזה סוג של עורך דין מתאים לכם להיות?

ברכותינו, בחרתם להיות עורכי דין ולהתהדר בטייטל הכי נחשק. עכשיו הגיע הרגע לבחון איזו התמחות היא המתאימה לכם מכולן ואיך יראה העתיד התעסוקתי שלכם, כמה קליקים וגיליתם

רעיה קורצר | 15-02-2017 10:37:00

על מה אתם חושבים כשאתם מדמיינים עבודה של עורך דין? האם אתם מדמיינים אדם שמפזז בין בתי המשפט וצועק אובג'קשן, אדם בעל תפקיד שעובד במשרה הכי נחשקת בכל ארגון? או שהדבר הראשון שעולה בראשכם הוא אדם שדואג בחירוף נפש לזכויות הפרט והאזרח?

ההבדל בין עורכי הדין השונים והעבודה שאותה הם מבצעים במהלך השנים, קשורה למסלול ההתמחות אותו בחרו לעבור במהלך הכשרתם. כל תלמידי המשפטים עוברים מסלול דומה עד להשגת הטייטל הנחשק, כאשר מה שבאמת קובע כיצד תראה עבודתם היא ההתמחות שבחרו.

מבחר ההתמחויות הוא עצום בין אם זה נדל"ן מיסים, פלילים, זכויות אדם, דיני עבודה ונוספים. ההחלטה באיזה כיוון לבחור היא קשה שכן היא משפיעה על עתידו התעסוקתי של עורך הדין באופן ממשי ומשמעותי.

אנחנו יודעים שההחלטה באיזו התמחות לבחור תלויה אך ורק בפרט וברחשי ליבכם, ובכל זאת, תמיד נחמד לקבל חיזוק מהסביבה בכל הקשור להחלטות קשות. על מנת לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ערכנו שאלון אופי שיבחן איזו התמחות מתאימה לכם על פי תכונות אופי והעדפותיכם האישיות. כל מה שצריך זה להקליק על מספר שאלות והתשובה כבר בדרך, מוכנים?

בואו להיות חלק מההצלחה וללמוד משפטים במוסד להשכלה גבוהה שיתן לכם את כל הכלים הנדרשים


כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים