072-3300504

רגע לפני המבחן: הצילו את הסמסטר שלכם

סוף הסמסטר מגיע ואיתו הבהלה הגדולה - איך מצליחים במבחן למרות שלא הבנתם מילה מהנוסחאות שהמרצה העביר בכיתה. במקום להיכנס ללחץ ולא לגשת לבחינה, הכירו את תכנית המגירה שתציל לכם את הסמסטר

04-01-2015 12:42:00

כל סטודנט מגיע בשלב מסוים לרגע 'חשבון הנפש'. אותו רגע שבו הוא קולט שכל הסמסטר הוא בעצם לא היה שם - פיזית או נפשית. בשלב הזה מתחילה זיעה קרה בכל הגוף, לחץ וחוסר שעות שינה - איך לעזאזל הולכים להצליח במבחן כששבועים לפני הבחינה עדיין לא מבינים למה הכוונה סטיית תקן?

אז רגע לפני שאתם מחליטים לסגת ולהירשם שוב לקורס האבוד, זה בדיוק הזמן לצאת מהבלאקאאוט ולהתחיל לסגל לעצמכם את כל הדרכים שיצילו את הזמן האבוד. כי לא תאמינו, אבל זה אפשרי.

אז איפה הייתי במהלך כל הסמטר?
אז איפה הייתי במהלך כל הסמטר?

התחילו ללמוד און ליין
מרגישים שאתם צריכים לחזור על כל החומר הנלמד מאפס? דרך שיטת לימודי און ליין המותאמת לתוכניות הלימודים של המוסד שלכם, תוכלו ללמוד כל מקצוע בשיעורים הניתנים ברשת ומוסברים בצורה פשוטה ועם הרבה תרגול מתאים.

באמצעות צפייה בסרטונים קצרים, מקיפים, בעלי המחשות ויזואליות, המועברים על ידי מרצים שנבחרו בקפידה, תוכלו להבין את החומר בקצב האישי שלכם.

שיטת הלמידה דרך צפייה ישירה, נותנת לכם את האפשרות להתעכב כמה שצריך על דברים לא ברורים ולדלג על חומרים שכבר הבנתם בכיתה.

שווה לבדוק >> אחד מאתרי הלימודים הבולטים ביותר בשוק הוא אתר הלימודים של וואלה! - וואלה! סקול, המספק שיעורים לאקדמיה, המותאמים לתוכנית הלימודים של כל מוסד

ללמוד מהבית בקצב שלי? מה צריך יותר מזה
ללמוד מהבית בקצב שלי? מה צריך יותר מזה

תרגלו עם המתרגל
דרך אפקטיבית להבין את החומר ולהצליח בבחינה היא פשוט תירגול של החומר ותירגולים של בחינות עבר. ובמקרה הזה, כמה שיותר תרגולים - יותר טוב.

קבעו עם המתרגל שלכם באקדמיה בשעות המיועדות לכך ונסו לנצל את נוכחותו כמה שיותר. אל תתביישו לשאול את כל השאלות הקשורות לחומר, גם אם מדובר בשאלות בסיסיות, כי בסופו של דבר אתם אלו שנגשים לבחינה וצריכים להצליח.

בלי המתרגל, הייתי אבודה
בלי המתרגל, הייתי אבודה

הצטיידו בסיכומים הכי טובים
מי מבין כל הסטודנטים שלומדים איתכם מחזיק בסיכומים הכי מסודרים, מפורטים ומקיפים של כל הסמסטר? התשובה לכך בכל מוסד לימודים היא די קבועה, מדובר בחנון / החנונית של הקמפוס, אלו שתמיד שוחים בחומר הנלמד ומקלידים במהירות שיא כל מה שיוצא מפי המרצה.

רגע לפני הבחינה, פנו ללב שלהם ובקשו מהם את הסיכומים הדרושים להצלחה בבחינה. לפעמים הם נדיבים.

קוטפת את הפירות של כל הסמסטר, נקמת החנונית
קוטפת את הפירות של כל הסמסטר, נקמת החנונית

חפשו את קבוצת הקורס בפייסבוק
במידה והסיכומים שצברתם אינם מספיקים לכם, תמיד תוכלו להירשם לקבוצת הקורס בפייסבוק ולהתעדכן בשינויים ובעדכונים הרלוונטיים לבחינה.

מעבר לזה שמדובר במקום להשוות תשובות, לשאול שאלות ולהילחץ ביחד עם כולם ביום שלפני, תמיד תוכלו לקבל אוזן קשבת ותמיכה מחבריכם הווירטואליים.

קחו בחשבון שאותם חברים גם יכולים להלחיץ אתכם סתם וליצור אצלכם פאניקה לא רצויה, אז דאגו שהכל יהיה במידה.

הצטרפו לקבוצת למידה
במידה ונזכרתם שבוע לפני הבחינה שאתם לא יודעים דבר וחצי דבר במיקרו כלכלה נסו להכניס את עצמכם לקבוצת למידה בכל דרך אפשרית.

נכון, יתכן ותקבלו סירוב, אך מה אכפת לכם לנסות? הלמידה בקבוצה לפני כל מבחן מאפשרת לכולם לדבר על החומר, לפתור תרגילים יחד, לחדד נקודות חשובות ולקדם אחד השני בתוך הקבוצה.

המזל איתי, התברגתי לקבוצת למידה
המזל איתי, התברגתי לקבוצת למידה
אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד