האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איך להפטר מבחור באמצע דייט?

יצא לכן להיות בדייט כושל במיוחד? קרה לכן שהבחור שאסף אתכן, רחוק שנות אור מאיך שהוא נראה בתמונה? בדיוק בשביל זה, הכנו לכן את כל הדרכים להיפטר מבחור באמצע הדייט, ביוש

הדס נתנאל | 13-05-2014 10:54:00

מכירות את זה שאתן יוצאות לדייט, אבל מתאכזבות קשות? בנות רבות מזדהות עם הסיטואציה, אך לא יודעות כיצד להתמודד איתה. ובכן, הרשו לנו לעזור לכן, במקום להשלות את בן הזוג ולבזבז את זמנכן היקר, אפשר לקטוע את הפגישה בדרכים מקוריות למדיי.

תירוץ החברה הבוכה לא תמיד מצליח ולומר את האמת בפרצוף למישהו שזה עתה פגשתן, יכול להיות מעליב ופוגע. אז איך בכל זאת ניתן לסיים את הדייט בדרכים יצירתיות? רשימת ההצלה לדייטים מאכזבים במיוחד, לבנות בלבד.

בתמונה הוא נראה אחרת לחלוטין (צ'- shutterstock)
בתמונה הוא נראה אחרת לחלוטין (צ'- shutterstock)

לשפוך עליו את האוכל 'בטעות'
להפיל את הצלחת על בן הזוג, ממש בלי כוונה, יכול להוות פיתרון מצוין שיזרז את הדייט הכושל. גם כוס שתייה מלאה יכולה לעזור למצב, אך הכי חשוב להסביר שזה נראה זוועה ועושה לך בחילה ולכן חייבים לחזור הביתה. אם את מפחדת מהתגובה שלו, את יכולה להקריב גם את עצמך.

לביים נפילה מהכסא
לפני הכל, חשוב להיות בחורה עם טאקט ולביים את הנפילה בצורה אמינה, אחרת זה יהיה מביך ולא נעים. שלל סיטואציות עומדות בפניכן, החל מהמפה שנתפסה לכן בחולצה, עד הכסא הלא יציב ועד לומר שמישהו דחף אתכן, רק תבחרו.

לדבר בהגזמה על האקס
השיחות המדכאות ביותר בזמן דייט שמוציאות את החשק לפגישה, הן על געגועים עזים לאקס. "אוף אני מה זה מתגעגעת אליו", זאת דרך טובה להתחיל את השיחה עליו, אפשר להמשיך ב"בחור מדהים, אהבת חיי". אם הוא עדיין לא מבין את הרמז, לסיים ב"אם הוא מגלה שאני בדייט, הוא הורג את שנינו", ובזה הדייט יגמר.

עדיין חולמת על האקס בלילות (צ'- shutterstock)
עדיין חולמת על האקס בלילות (צ'- shutterstock)

יש לי בחילות, קיבלתי
בנות, מדובר בתירוץ הפשוט והנפוץ ביותר, קיבלתן מחזור ואתן חייבות הביתה. בנים לא מבינים את זה וכנראה שגם לעולם לא יבינו, ולכן עליכן להשתמש בזה. כאבי בטן, בחילות, סחרחורות וכו', מפאת חוסר הידע שלו בנושא, הוא יציע לחזור הביתה ואתן כמובן תהנהנו בחיוב.

להזמין הרבה אוכל
אם כבר יצאתן לדייט והוא כושל, אז לפחות תיהנו ותזמינו כל מה שרק עולה על רוחכן. המבורגר? אנטריקוט? סושי? הכל אפשרי, זה הזמן לאכול בתיאבון גדול ואם אפשר, עם פה פתוח. הבחור ייבהל וימהר לסיים את הדייט במהרה, לא מהאוכל, אלא מהחשבון שמצפה לו בסוף הערב.

פה גדול וחשבון מנופח (צ'- shutterstock)
פה גדול וחשבון מנופח (צ'- shutterstock)

לפהק 'אני עייפה'
האדם מטבעו הוא יצור לחוץ והמין הנשי אף יותר, היסטריה זה השם השני שמלווה כל בחורה ולכן חייבים לתת לגוף לנוח. פיהוקים חוזרים בתדירות גבוהה ועיניים חצי עצומות יעשו את העבודה. אם הוא לא מבין את הרמז, הניחי את הראש על השולחן ותרדמי, לפחות תנצלי את הזמן כהוגן.

'טיקים' ועיוותים משונים
אם אין לכם חברים משותפים, זה הזמן שלכן לעלות על הבמה ולגרום לו לרצות ללכת. אפשר להתחיל עם טיקים בעין ולהוסיף כמה עוויתות עם הכתף. אם זה לא עוזר ואת מספיק אמיצה, שלב הריור יבטיח לך חזרה מהירה הביתה.

תאזרי אומץ ותתחילי להתעוות (צ'- shutterstock)
תאזרי אומץ ותתחילי להתעוות (צ'- shutterstock)

שכחתי שיש יומולדת עכשיו
סמסי לחברייך שיפעלו בהתאם ויתקשרו אליך באינטנסיביות. תביעי צער עמוק ותסבירי שיש יומולדת לחברה קרובה ושכחת מזה לגמריי, יש לך הרבה דברים על הראש ולכן זה נפל בין הכיסאות. ומה אז? תרימי איתו צ'ייסר, תחייכי חיוך דבילי וצאי עם חברות.

ללכת לשירותים ולא לחזור
בלי סליחה, בלי הסברים ובלי תירוצים, פשוט לקום, לקחת את התיק וללכת לכיוון השירותים, משם כבר לפנות הביתה. מומלץ להשתמש במצב זה רק במקרים קיצוניים, בו בן הזוג מטריד, אובססיבי או טיפוס לא שגרתי. אחרי כמה דקות הוא יבין שמשהו קרה וילך גם הוא, באכזבה, הביתה.

הבחור לא בפוקוס? שירותים והביתה (צ'- shutterstock)
הבחור לא בפוקוס? שירותים והביתה (צ'- shutterstock)

קרה משהו, אספר לך אחר כך, ביי
השיטה הזו מיועדת לכל אותן בנות שרוצות לקצר תהליכים ולא יודעות להמציא תירוצים. שיחת טלפון מפוברקת או 'יש לי הרגשה' תוביל אתכן לומר בדרמטיות שאתן חייבות ללכת הביתה. חשוב לשמור על חשאיות, להסביר שמדובר במשהו רציני מבלי לפרט יתר על המידה ולחתוך הביתה. צ'או.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי