האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מכללת ספיר מחליפה משרד יח''צ

המכללה האקדמית ספיר הודיעה על החלטתה לעבור למשרד יחסי הציבור בן חורין אלכסנדרוביץ, זאת לאחר שנים של עבודה עם משרד ייעוץ התקשורת מאסטר פלאן

הדר גילת | 27-03-2011 11:40:00

בתום הליך ארוך שכלל בחינת 15 משרדי יחסי ציבור, הודיעה המכללה האקדמית ספיר על בחירתה במשרד בן חורין אלכסנדרוביץ למתן שירותי ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי ויחסי ציבור.
בספיר הוחלט לסיים קשר ארוך שנים עם משרד ייעוץ התקשורת מאסטר פלאן ואשת יחסי הציבור אורנה המר, בעקבות הצמיחה וההתרחבות של המוסד וכן הצורך בעיסוק תקשורתי במגוון גדול יותר של תחומי ידע, זאת כחלק מאסטרטגיית חיזוק המותג והצורך בטיפול גדל והולך בתחום הניו-מדיה.

ספיר, הנמצאת בקרבת העיר שדרות, היא אחת מהמכללות הציבורית הגדולות ביותר בישראל, לומדים בה כיום למעלה מ-8500 סטודנטים ויש בה כ- 900 מרצים.

מנהל יחידת התקשורת של ספיר, סיימון תמיר, מסר כי מבחינה אסטרטגית ספיר צועדת אל עבר חיזוק מעמדה כאחד המוסדות החשובים בישראל בתחום ההשכלה הגבוהה. "חשוב לנו להמשיך ליצור בולטות כמקום ערכי המציע חוויית לימוד יחד עם מצוינות אקדמית, זאת על רקע העובדה שלמעלה ממחצית הסטודנטים מגיעים לכאן ממרכז וצפון הארץ. התרשמנו שבן חורין ואלכסנדרוביץ יוכלו לסייע לנו הן בתחום התקשורת הקלאסית והן בתחום יחסי הציבור הדיגיטליים".

משרד בן חורין אלכסנדרוביץ' בראשות עו"ד איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ'-שגב מוביל את האסטרטגיה התקשורתית של יותר מ-50 לקוחות קבועים: רשות החשמל, האוניברסיטה הפתוחה, ארגון חבר, הדקה ה-90, בית ההשקעות סיגמא ועוד.

יסייעו בתחום התקשורת הקלאסית והדיגיטלית. אלכסנדרוביץ' (צ' - יחצ)
יסייעו בתחום התקשורת הקלאסית והדיגיטלית. אלכסנדרוביץ' (צ' - יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי