האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סטודנט ישראלי ביים קליפ למובי

נמרוד שפירא, סטודנט לקולנוע מאוניברסיטת תל אביב, הוא המנצח בתחרות הקליפים הבינלאומית שערך הזמר מובי. הקליפ הזוכה ילווה את הסינגל החדש של הזמר "Wait For Me" ויזכה את המנצח ב- 5,000 דולר

מורן ראדה | 21-04-2010 12:29:00

נמרוד שפירא, סטודנט שנה ד' לקולנוע מאוניברסיטת תל אביב, הוא המנצח הגדול בתחרות הקליפים שערך הזמר מובי. הקליפ שיצר שפירא יהפוך לקליפ הרשמי של הסינגל החדש של מובי "Wait For Me", וכן יוענק לו פרס כספי בגובה 5,000 דולר.

ההודעה על הזכייה הגיעה לנמרוד לפני יומיים (יום ב'), אבל הוא עדיין לא מעכל "האמנתי שיש לנו קליפ טוב, אבל לא ידעתי שזה מה שהם מחפשים, רוב הקליפים שהועלו לאתר דיברו על התאבדויות ותאונות דרכים ושלנו היה שונה"

בהודעה שפרסם מובי לאחר הזכייה הוא אמר כי הקליפ של שפירא נבחר על בסיס היצירתיות, ההפקה, הרעיון וההומור שיש בו.

מובי הוסיף כי היה מופתע מכמות הוידיאו קליפים שנשלחו לתחרות "קיוויתי שיהיו 30 או 40 הגשות, אבל קיבלנו סביב 500 קליפים, ובכנות, 95% מהם היו מדהימים. היה מאוד קשה לבחור את המנצח של התחרות".

הקליפ של שפירא מספר על בחורה שרוצה להיפגש עם מובי. כדי לדעת איך להשיג את המטרה היא קוראת בספר ההדרכה "How to Summon Moby for Dummies", שהומצא במיוחד לקליפ. כחלק מהתהליך היא נפגשת עם דמויות מקליפים אחרים של הזמר.

שפירא מספר כי העבודה על הקליפ נמשכה חודש שלם וכללה עשרות לוקישנים, אביזרי תלבושות ותפאורה רבים ומגוון שחקנים. "לא רציתי לעשות קליפ בנאלי עצוב של בחורה מהורהרת עם צלילים נוגים. רציתי עושר ויזואלי לצופה, שהצופה לא יוכל למצמץ וחשבתי שהדרך הכי טוב לעשות את זה למעריצים של מובי זה לקפוץ מקליפ אחד שלו לקליפ אחר שלו", הוא מוסיף.

מלבד שפירא שביים וכתב את התסריט, גם את שאר תפקידי ההפקה בקליפ מילאו סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב: הפקה - אופיר גולדמן, שנה ג, צילום – אמנון האס, שנה ה, עריכה – ג'וליאן פדר, שנה ד'. גם השחקנית, שני בן חיים, היא סטודנטית שנה א' בקמפוס ברושים.

המקור. מובי
המקור. מובי
המחווה של שפירא
המחווה של שפירא
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי