האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אתר חדש לעבודות סטודנטים

מחפשים עבודות זמניות לתקופות קצרות? באתר, שיזמה והקימה סטודנטית לביוטכנולוגיה, תוכלו להירשם למשרות זמניות ולהתעדכן בסמס על מעסיקים שמחפשים עובדים

יובל אל-אור | 22-03-2010 17:03:00

אתר האינטרנט החדש Today Job, יאפשר לכם למצוא עבודות זמניות במהירות ואמור להוות פלטפורמה יעילה למעסיקים שמחפשים עובדים זמניים בהתראה קצרה ולפרק זמן מוגבל. המיזם החדש עלה לאוויר לפני כחודש ורשומים בו כבר כ- 10,000 עובדים.

הרעיון שעומד מאחורי היוזמה הוא שמעסיקים שנתקעו בפתאומיות בלי עובדים וזקוקים באופן מיידי לכוח אדם, יוכלו – בעזרת מערכת האתר – לשלוח סמס לכל האנשים המתאימים שרשומים במאגר וכך להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי שלהם למצוא עובדים במהירות.

עיקר העול הכלכלי הוא על המעסיק, כאשר לכל תפקיד שחיפש המעביד ונמצא עובד זמין הוא מתבקש לשלם 20 שקלים. מעבר לכך, ההרשמה של העובדים עצמם היא בחינם, כאשר עובד שמאשר זמינות לעבודה בסמס משלם על כך חצי שקל. עם זאת, ישנה אפשרות לאשר זמינות באתר ובמקרה שכזה העובד לא צריך לשלם דבר.

מי שעומדת מאחורי הפרויקט היא פנינה פורסט בת ה-22, סטודנטית לתואר שני בביוטכנולוגיה, שהצליחה להרים את היוזמה שלה בעזרת תחרות Exit09 של חברת סרגטה לסטארט אפ המבטיח לשנת 2009. פורסט, שניצחה את שאר המתמודדים בתחרות, קיבלה חבילת פרסים בשווי 250,000 דולר וליווי פיננסי, משפטי ועסקי.

"קצב ההרשמה לאתר היה מסחרר", מספרת פורסט בבלוג שהקימה במיוחד לפרויקט, "הגדרנו יעד של 5 אלף עובדים לשלב הראשון, אבל בקלות הכפלנו את המספר".

נתקעתם בלי עבודה? (צ' - ShutterStock)
נתקעתם בלי עבודה? (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי