האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סמסטר ב' נפתח בשביתת הסגל הזוטר

שביתת ארגון הסגל הזוטר של האוניברסיטה העברית בירושלים באה במחאה על הקיצוץ בתקני החוקרים והמורים של המוסד. אגודת הסטודנטים קיימה הפגנת תמיכה בשובתים

הדר גילת | 23-02-2010 12:33:00

עם פתיחת סמסטר ב' באוניברסיטה העברית בירושלים, הודיע ארגון הסגל הזוטר (מו"ח) של המוסד כי הוא משבית את הלימודים. בעקבות השביתה לא מתקיימים שיעורי הכשרת מורים, מעבדות מדעים, מעבדות לשוניות ועוד.

שביתת ארגון הסגל הזוטר באה על רקע קיצוץ של עשרה אחוז מכלל התקנים של המתרגלים, עוזרי ההוראה, מאסטרנטים ומורים מן החוץ שנעשה באוניברסיטה. לאחר הקיצוצים, עומד מספר החברים בסגל הזוטר על כ- 1,700 אנשים.

בין התומכים במאבק נמצאת אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה. האגודה קיימה אתמול (ב') הפגנת תמיכה בסגל הזוטר. במהלך האירוע, שהתקיים בקמפוס הר הצופים ברחבת המנהלה, קראו הסטודנטים להנהלת האוניברסיטה לשבת עם ראשי הארגון ולהביא במהירות לסיום המשבר.

יו"ר התאחדות הסטודנטים, בועז טופורובסקי, ציין כי "המצב באוניברסיטה העברית מביא לירידה קשה ברמת הלימודים ובאיכות ההשכלה אותה רוכשים הסטודנטים".

יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית, עפרי רביב, הבטיח כי "ראשי ארגון מו"ח מבטיחים לסטודנטים כי חברי הארגון יעשו כל שביכולתם להשלים לסטודנטים את החומר החסר בסיום השביתה".

מתגייסים למען ארגון הסגל הזוטר (צ' - אגודת הסטודנטים, האונ' העברית)
מתגייסים למען ארגון הסגל הזוטר (צ' - אגודת הסטודנטים, האונ' העברית)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי