האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

רוצים ללמוד באוסטרליה?

שגריר אוסטרליה, ג'יימס לרסן, מספר על לימודים ביבשת הרחוקה במסגרת כנס הלימודים הוירטואלי שנערך בימים אלו באתר

דפנה גוטפריד | 16-11-2009 13:33:00

כנס הלימודים הוירטואלי הנערך בימים אלו באתר יורם, בשיתוף קמפוס לימודים, מציע לגולשים מידע מגוון ומפורט הקשור ללימודים באוסטרליה. במסגרת הכנס יציגו מוסדות לימוד אוסטרליים את בתי הספר שלהם, תוכניות הלימודים שיש להם, התעודות שהם מציעים, תנאי המחייה במהלך הלימודים ועוד.

לרגל הכנס הוירטואלי נפגשנו עם ג'יימס לרסן, שגריר אוסטרליה בישראל, ועבדאללה עזאר, מנהל מחלקת הויזות בשגרירות, שסיפרו לנו על לימודים באוסטרליה. השגריר ג'יימס לרסן סיפר כי יש באוסטרליה מגוון רחב של תלמידים בינלאומיים, המגיעים ומשתקעים בעיקר בערים הגדולות, לדבריו לימודים באוסטרליה מציעים גם סביבת לימודים נעימה בה יש את כל האטרקציות שמציעה היבשת וכל החידושים הטכנולוגיים שיש במדינה מודרנית ומתפתחת.

מנהל מחלקת הויזות, עבדאללה עזאר, תיאר בפנינו את תהליך הוצאת הויזה והסביר על אילו נקודות יש לשים לב. כמו כן, הוא הוסיף כי אוסטרליה מעודדת את הגעתם של סטודנטים ישראלים למדינה מכיוון שהם נחשבים לתלמידים טובים שתורמים הרבה גם לסביבתם החברתית.

לואיס בלנד, נציגת בית הספר Holmesglen שבמלבורן וגרג סלטשר, נציג אוניברסיטת Deakin שאף היא במלבורן, ביקרו בקמפוס לימודים ונפגשו עם סטודנטים שהתעניינו בלימודים במוסדות אלו. מוסדות נוספים שמשתתפים בכנס הם: אוניברסיטת קווינסלנד, בתי הספר Willian Angliss ו-Academia, בית הספר ללימודי תעודה Holmesglen ובית הספר הוותיק לבישול וקונדיטוריה Le Cordon Bleu.

מזכירה את תל אביב, באמת? (צ' - יח"צ)
מזכירה את תל אביב, באמת? (צ' - יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי