האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

יום פתוח וירטואלי טראנס אטלנטי באוניברסיטת חיפה

סבטלנה שטיינברג נרשמה ביום הפתוח של אוניברסיטת חיפה בארצות הברית - וזכתה במלגה

22-09-2008 16:21:00

כשסבטלנה שטיינברג גלשה לאתר היום הפתוח של אוניברסיטת חיפה מאוחר בלילה בלוס אנג'לס, היא לא האמינה שכעבור מספר חודשים היא תשב במשרדו של רקטור האוניברסיטה פרופ' יוסי בן ארצי ותקבל מלגת לימודים. "אמא שלי התעקשה שאני ארשם ביום הפתוח מלוס-אנג'לס. בזכותה ובזכות ההרשמה הוירטואלית אני גם מתחילה ללמוד וגם מקבלת מלגה", אמרה בשביעות רצון.

שטיינברג, בת ה-24 מנצרת עלית שתתחיל ללמוד לתואר ראשון בריפוי בעיסוק, היתה אחת מאלפי המועמדים שהשתתפו ביום הפתוח הווירטואלי שהתקיים באוניברסיטת חיפה בחודש פברואר. מטרתו של היום הפתוח הווירטואלי לאפשר גלישה נוחה ושקטה מהמחשב הביתי - אבל גם באוניברסיטה לא ידעו עד כמה יעילה השיטה שמאפשרת גם הרשמה טרנס-אטלנטית. "חשבנו שאנחנו יודעים על כל היתרונות של היום הפתוח הווירטואלי, אבל עכשיו גילינו יתרון נוסף", אמר פרופ' בן ארצי לשטיינברג, בעת הענקת המלגה לסטודנטית.

במהלך המפגש סיפרה שטיינברג מדוע החליטה ללמוד ריפוי בעיסוק. "לפני כשמונה שנים עברתי תאונת דרכים קשה, שהובילה לטיפולים ארוכים ומפרכים וכבר אז היה ברור לי שאני רוצה ללמוד איך לטפל ולסייע לאנשים שיגיעו למצב דומה לשלי. נרשמתי גם לפיזיותרפיה וגם לריפוי בעיסוק ולשמחתי התקבלתי לשניהם. החלטתי לבחור בריפוי בעיסוק ואני כבר מחכה שהשנה הקרובה תחל", אמרה.

מלגה - חיפה
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי