האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הוקם מרכז אקדמי ראשון מסוגו ללימודי הביטחון

חברת NSP בבעלות שלמה אהרונישקי חברה למרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון במטרה להפוך את הביטחון למקצוע הדורש הסמכה ורישוי

13-07-2008 14:22:00

חברת NSP בבעלות שלמה אהרונישקי מפכ"ל משטרת ישראל לשעבר, והיחידה ללימודי חוץ של המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, חברו לאחרונה להקמת מרכז ללימודי ביטחון. בימים אלו כבר מתקיימים שני קורסים, אחד מהם עבור קבטי"ם עובדי חברת "השמירה".

המרכז ללימודי ביטחון שם לו למטרה להרחיב את ההכשרה, הידע וההתמקצעות של מנהלי הביטחון במגזרים השונים. מטרת הקורסים היא להקנות לבוגריה את היכולת לפקח ולנהל מערכת ביטחון, על מגוון מרכיביה: התמודדות עם איומי הביטחון הלאומי; ניהול ביטחון; התמודדות עם מקרי חירום לסוגיהם; הקניית ביטחון אישי וארגוני ביומיום ובעת חירום; חקירות ומודיעין; אבטחת מידע; טכנולוגיות אבטחה וביטחון; בטיחות בעבודה.

המרכז ללימודי ביטחון מקנה לבוגריו נקודות זכות לתואר ראשון בכפוף להחלטת המוסד האקדמי, וגמול השתלמות יינתן בכפוף לאישורים והכרה של המוסדות הרשמיים. תכנית הלימודים אף יכולה להיות מותאמת ללקוח, על פי צרכיהם של מוסדות ציבוריים, מפעלים שונים, גופים פרטיים ומסחריים המבקשים לקלוט אנשי ביטחון מקצועיים או המעוניינים לקדם את הצוותים הביטחוניים העובדים בתחומם.

הקורסים השונים הניתנים על ידי המרכז ללימודי ביטחון מתקיימים בקמפוס המרכז האוניברסיטאי ברמת אביב (בבניין מכון הנפט). במקביל קיימת האפשרות לקיימם במקומות נוספים ברחבי הארץ.

המכללה האקדמית יהודה ושומרון באריאל
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי