האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מחר: שיבושי לימודים באונ' ת"א

הסגל הזוטר ישבש את הלימודים באוניברסיטת ת"א, במחאה על כך שטרם הושג הסכם עם ועד ראשי האוניברסיטאות באשר לשיפור תנאי העסקתם

מורן ראדה | 11-05-2008 15:44:00

ארגון הסגל הזוטר באוניברסיטת ת"א ישבש מחר (ב') את הלימודים וישבית למשך שעתיים את הלימודים, על מנת לקיים לסטודנטים אסיפת הסברה.

השיבושים, שבאים במחאה על כל שטרם הושג הסכם עם ועד ראשי האוניברסיטאות באשר לתנאי עסקתם, יתקיימו מחר בין השעות 12:00-14:00 ובמסגרתם לא יועברו שיעורים על ידי אנשי הסגל הזוטר.

באסיפת ההסברה ינסו חברי הסגל האקדמי הזוטר להסביר לסטודנטים מהן הסיבות שבעקבותיהן הם יצאו למאבק. ביום שלישי השבוע, בין השעות 12:00-14:00, תתקיים אסיפה במתכונת דומה גם באוניברסיטת חיפה.

העיצומים הקרובים מגיעים לאחר שרק בשבוע שעבר הוסכם בישיבה שהתקיימה בוועדת החינוך של הכנסת, כי השביתה תידחה בשבועיים, על מנת לנסות ולהגיע לפתרון בתיווכם של נציגי הוועדה לתכנון ותקצוב במועצה להשכלה גבוהה.

"אחרי חודשים רבים של סחבת וגרירת רגליים מצד ועד ראשי האוניברסיטאות, סבלנותנו פוקעת", מסביר סגן יו"ר ארגון הסגל האקדמי הזוטר באוניברסיטת תל-אביב, דני שפרוך.

"חברי הארגון שלנו מועסקים בשכר רעב, כעובדי קבלן, ללא פנסיה וזכויות סוציאליות כלשהן. אנו פונים אל ראשי האוניברסיטאות: גלו אחריות. בל נאבד את הסמסטר בשל עקשנות מיותרת".

יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב, גיל גולדנברג, הוסיף "אנו מקווים כי ההשבתה מחר תהווה את סופה של הפרשה. אנו דורשים מהנהלת האוניברסיטאות וממשרד האוצר לשבת עם אנשי הסגל הזוטר עד שייצא עשן לבן".

סטודנטים מוחים. ארכיון (צ' - יורם לימודים)
סטודנטים מוחים. ארכיון (צ' - יורם לימודים)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי