האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

טעימה מחו"ל

חברה ישראלית חדשה מבטיחה להטיס מועמדים ללימודים בחו"ל למדינות מזרח אירופה. אלו יוכלו להתרשם מראש מהלימודים ומהסביבה ולבחור אם ללמוד במקום

רוי רגב | 29-01-2008 10:49:00

חברה ישראלית חדשה החליטה לעשות את חיי המועמדים ללימודים בחו"ל קלים יותר. כמעט כל סטודנט שלומד כיום בחו"ל, יכול לספר על התלבטויות קשות שהיו לו לקראת הלימודים בחו"ל. לרוב, סטודנטים אלו אינם יודעים טרם הגעתם מהם תנאי המחייה בעיר בה הם עומדים ללמוד, לא יודעים אלו תנאים מציע מוסד הלימודים אותו הם עומדים לפקוד או אפילו היכן ניתן להתגורר באזור. לרוב יסתמכו הסטודנטים על המלצות של סטודנטים ישראלים אחרים בלבד, דבר שלא תמיד משקף נכונה את המציאות.

חברת IMS מארגנת בימים אלה קבוצות מאורגנות למתעניינים בלימודים מחוץ לישראל עם התמקדות במקצועות הפופולריים ביותר ללימודים בחו"ל עבוד הסטודנט הישראלי - וטרינריה ורפואה. תחומים בהם רף הקבלה בארץ גבוה במיוחד. החברה נעזרת בחברת הנסיעות איסתא כדי לנייד ולשכן את הסטודנטים לעתיד בסלובקיה או פולין. הקבוצות שמגיעות לארצות אלו יוכלו להתרשם לבדם או עם מדריך מטעם החברה מרמת האוניברסיטאות, המעונות והחברה.

החברה הולכת צעד אחד קדימה, ומבטיחה לסטודנטים כי תממן חצי מעלות הטיסות והשהייה של הביקור. עם זאת, מדובר רק במועמדים שיחליטו בסופו של דבר להתחיל ללמוד במקום. הביקור הקרוב ייערך בסוף חודש פברואר.

מהחברה נמסר כי הרעיון עלה לאחר שסטודנטים רבים טענו כי ביצעו את "אחת ההחלטות המשמעותיות בחייהם" רק בהסתמך על מידע כתוב ושיחות עם סוכן מקומי. לדבריהם, הם ראו ביקוש הולך וגובר בעיקר בתחומי הרפואה והוטרינריה ולכן בחרו להתמקד בתחומים אלה.

לפרטים נוספים: inbal.edel@medstudy.org

סטודנטים לרפואה באירופה. עדיף לבדוק לפני. (צ' - יח"צ)
סטודנטים לרפואה באירופה. עדיף לבדוק לפני. (צ' - יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי