האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

יצילו את הסמסטר?

נציגי הסגל הבכיר והאוצר חזרו להידבר אך לא הגיעו לסיכום גם אמש. בינתיים מבטיחים המרצים כי הפעם לא יינתנו ציוני עובר לסטודנטים

רוי רגב | 23-12-2007 11:09:00

נציגי הסגל הבכיר, בראשות פרופ' צבי הכהן, נפגשו הלילה עם שר האוצר, רוני בר-און, בניסיון נוסף להגיע להסכם ולסיים את השביתה. כצפוי, לא הגיעו הצדדים להסכמה גם הפעם, כאשר נציגי האוצר טוענים כי דרישתם של המרצים לפיצוי של 35% הוא הרבה יותר ממה שמגיע להם על שחיקת שכרם בעשור האחרון. עם זאת, ציין פרופ' הכהן כי הישיבה דווקא התנהלה בצורה חיובית וכי הוא חושב שהפתרון כן נראה באופק.

נציגי הסגל הבכיר טוענים כי יש עדיין סיכוי קלוש להצלת הסמסטר הנוכחי, במידה ויגיעו הצדדים לסיכום עוד השבוע. עם זאת, יתכן מאוד ומדובר במהלך שנועד ללחוץ על האוצר. גם המרצים מודים כי רוב הסיכויים הם שהסמסטר הנוכחי אבוד, זאת למרות טענתו של פרופ' הכהן כי ניתן להציל את הסמסטר על ידי תמרונים לא פשוטים על חשבון חופשת הסמסטר וחופשת הקיץ.

למרות הצפי של חברי הסגל הבכיר כי הסמסטר הנוכחי הוא סמסטר אבוד, מסר היום לתקשורת, פרופ' הכהן, כי בשום אופן לא יינתנו ציוני עובר, כפי שניתנו בשביתה של 1994. לדבריו, מתן ציוני עובר רק יזיק לסטודנטים, שגם ככה נפגעו מהשביתה וטען כי זו לא הדרך לפתור את הבעיה. בראיון שנערך עמו היום, טען הכהן כי המרצים טעו כאשר חילקו ציוני עובר בשביתה הקודמת.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים