072-3300504

היי צפונה

מרצי בצלאל ילמדו קורס בתל חי, הסטודנטים במכללה להוראת טכנולוגיה יפעילו את סינמטק ת"א וסטודנטיות מהמדרשה מציגות תערוכה משותפת

רוי רגב | 18-11-2007 10:43:00

האקדמיה לאמנות בצלאל עולה צפונה. שיתוף פעולה חדש נרקם בין המוסד האמנותי הירושלמי לבין מכללת תל חי בקרית שמונה. בינתיים מדובר בקורס "מבוא לעיצוב" שיועבר על ידי מרצי בצלאל, עבור צעירים צפוניים הרוצים להשתלב בעתיד בלימודי מקצועות העיצוב. הקורס, שיועבר על ידי מרצי המחלקות לתקשורת חזותית ועיצוב תעשייתי בבצלאל, יתקיים במכללת תל חי.

מבצלאל נמסר כי היוזמה לקורס המשותף הגיעה לאחר שבמשך שנים, רובם המוחץ של הסטודנטים בבצלאל הגיעו מהמרכז בלבד. הקורס אשר יערך במשך כשלושה חודשים, יחל בחודש הבא. במהלך הקורס, יעבדו הסטודנטים על עבודות רבות שיוכלו לשמש אותם כתיק עבודות בהמשך, ולעזור להם בתהליך הקבלה ללימודים בבצלאל.

מכללת תל חי. יערכו את הקורס במכללה.
מכללת תל חי. יערכו את הקורס במכללה.

יפעילו את הסינמטק
שיתוף פעולה מסקרן נוסף שנרקם בימים אלה עתיד לקרב את קהל הסטודנטים לסינמטק ת"א. לפי התוכנית, סטודנטים מהחוג לקולנוע ותקשורת של המכללה להוראת טכנולוגיה בתל אביב, יהוו חלק בלתי נפרד ממערך ההפקות והתפעול של הסינמטק. בנוסף, יסייעו הסטודנטים בהפקת אירועים, פסטיבלים ופרויקטים קבועים שנערכים מדי שנה במקום. עוד נמסר, כי הסטודנטים יערכו במקום ימי עיון וסדנאות עבור קהל הסטודנטים ועבור הקהל הרחב.

את שיתוף הפעולה יזמה המכללה, אשר לדבריה רצתה "לחזק את הקשר בין הסטודנטים לתקשורת וקולנוע והקהילה באמצעות המרכז הקולנועי התל אביבי". הסטודנטים, כך מובטח, יתעדו את האירועים המתקיימים במקום ויסייעו בלימוד רזי הקולנוע בבתי ספר על יסודיים שיבואו להתארח בסינמטק.

מניעות ביחד
תערוכה חדשה נפתחה אמש בגלריית מנשר לאמנות. סטודנטיות מבית הספר לאמנות - המדרשה ברמת השרון, בהנחייתו של המרצה, אמן ויוצר - חיים דעואל לוסקי, יציגו עד סוף החודש את "מנוע". האמניות הצעירות משתמשות בעיקר בחומרים מהסביבה בעבודותיהן. לדבריהן, מדובר בתהליך איסוף וליקוט ומכאן מגיע שם התערוכה, אשר אמור לייצג את "זמניות החומרים המעורערים".

הסטודנטיות המציגות בתערוכה הן: יעל בלבן, אנה בירשטנסקי, ליז חג'ג', שחר יהלום, לירון רוטמן, קרן רוזן טל. התערוכה הדינאמית יוצרת קשר בין העבודות השונות ומדובר למעשה בעבודות שנעשו תוך התחשבות בעבודותיהן של כל המציגות. "הרעיון היה לאגד סטודנטיות צעירות שאין להן כל קשר אחת לשניה מבחינה סגנונית ולתת להן לעבוד יחד. הקשר היחידי ביניהן הוא לימודיהן המשותפים".

התערוכה תהיה פתוחה לציבור עד ה-20 לדצמבר, בגלריה מנשר לאמנות , דוד חכמי 18, תל אביב.

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד