האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מחאת הסגל הזוטר

לאחר שחברי הסגל הבכיר באוניברסיטאות בחרו שלא לפתוח את שנת הלימודים, ישבשו היום (ג') חברי הסגל הזוטר את הלימודים

רוי רגב | 29-10-2007 13:05:00

היום, יום ג', צפויים להצטרף למאבק הסגל הבכיר באוניברסיטאות גם חברי הסגל הזוטר והלימודים יפסקו לכמה שעות במהלך היום. חברי הסגל הזוטר יעלו בהתכנסויות שיערכו באוניברסיטאות השונות, את נושא תנאי העסקתם הירודים. בין חברי הסגל הזוטר נמנים לרוב מסטרנטים ומרצים מן החוץ. בנוסף יצטרפו אליהם גם כמה בעלי תואר דוקטור שעדיין לא צורפו לסגל הבכיר. אוכלוסיית מרצים זאת לא נהנית מהסדר פנסיה, סובלת מפיטורים חוזרים ונשנים כך שלא יוכלו לקבל קביעות ונמצאת תמיד בין הראשונים להיפגע בעקבות קיצוצים.

הלימודים באוניברסיטאות השונות צפויים להיות משובשים במהלך היום וחברי הסגל הזוטר יתאספו כדי להעלות על סדר היום את בעיותיהם. באוניברסיטת ת"א יתאספו חברי הסגל הזוטר בשעה 13:00 לאסיפה כללית בפקולטה למשפטים. במהלך האסיפה ידונו חברי הסגל ב"דפוסי ההעסקה הפוגעניים" הנהוגים באוניברסיטאות ובמכללות. שעה לאחר מכן יצאו החברים לרחבת הפקולטה למדעי החברה, לעצרת מחאה. מארגון הסגל הזוטר נמסר כי במהלך העצרת יחתמו מורים מן החוץ בעלי תואר דוקטור על טפסי הצטרפות לארגון.

בין השעות 13:00 ל - 15:00 לא יתקיימו לימודים באוניברסיטה התל-אביבית על ידי הסגל הזוטר. הסגל הבכיר באוניברסיטה ממשיך לשבות ולכן לא יתקיימו לימודים כלל בשעות אלו. ארגון הסגל הזוטר מסר כי חברי הארגון התבקשו להקדיש זמן קצר במהלך השיעורים אותם הם מעבירים השבוע, לדיון ב"בעיות מערכת החינוך, ההשכלה הגבוהה ומורים מן החוץ".

הפקולטה למשפטים בת"א. הסגל הזוטר יפגש. (יורם)
הפקולטה למשפטים בת"א. הסגל הזוטר יפגש. (יורם)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי