האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אגודת הסטודנטים: טעינו

לאחר שהגיעה להסכם עם משרד האוצר חוזרת בה אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת''א ויוצאת שוב למאבק

רוי רגב | 28-02-2007 12:23:00

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א הודיעה אתמול כי החליטה שלא לקבל את ההסכם שנחתם עם משרד ראש הממשלה ומשרד האוצר ביום שבת. לטענתם, לאחר כמה ימים בהם התקיימו הלימודים באוניברסיטה כסדרם, הבינו כי ההסכם שהושג אינו משביע את רצונם.

בועז טופורובסקי, יו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א, ציין בהודעה שנשלחה לסטודנטים כי טעה כאשר לא יצא נגד ההסכם. לדבריו, אגודת הסטודנטים, בשיתוף פעולה ראשון עם סגל המרצים הזוטר והבכיר היה ערוך לשביתה ממושכת. טפורובסקי מציין כי קיבל את ההסכם מכיוון שלא רצה לוותר על "ההישגים המעטים אך המוחשיים" שכן הושגו במהלך השיחות.

בהודעה שנמסרה לסטודנטים התל-אביבים, נמסר כי מועצת הסטודנטים לא תקבל את ההסכם ותמשיך במאבק לקבלת דרישותיהם. הסטודנטים צפויים לקבל בימים הקרובים עדכונים נוספים לגבי המשך המאבק.

איתי ברדה, יו"ר ארגון הסטודנטים הארצי, המאגד את הסטודנטים מהמכללות הציבוריות, הביע תמיכה בהחלטת האגודה בתל-אביב. זאת למרות שחתם לצד יו"ר התאחדות הסטודנטים על הסכם ההבנות עם הממשלה, שבו ויתרו על מרבית הדרישות שהציגו במהלך השבועות שקדמו לאיום השביתה. "אי החזרת תקציבים למערכת ההשכלה הגבוהה ביחד עם פגיעה בסגל המרצים תהווה פגיעה אנושה לא רק במערכת החינוך וההשכלה הגבוהה אלא גם בסטודנטים ובמדינה כולה" אמר ברדה והביע תקווה כי הממשלה תעמוד בהתחיבויותיה הכתובות והלא כתובות כלפי ציבור הסטודנטים.

בועז טופורובסקי. החליט שלא מתאים. (אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א)
בועז טופורובסקי. החליט שלא מתאים. (אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי