האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סטודנטים נאבקים

השבוע הסטודנטים יחלו בסדרה של השבתות באוניברסיטאות ברחבי הארץ. בשל ועדת שוחט להפרטת ההשכלה הגבוהה ובמחאה על סירוב האוצר לפתוח במשא-ומתן עם ארגוני המרצים על הסכם שכר חדש.

סיגל זוהר | 19-12-2006 12:16:00

הסטודנטים יקיימו במהלך השבוע סדרת השבתות ברחבי האוניברסיטאות בארץ, במחאה על הקמת ועדת שוחט להפרטת ההשכלה הגבוהה ובמחאה על סירוב האוצר לפתוח במשא-ומתן עם ארגוני המרצים על הסכם שכר חדש.

ביום שלישי יושבתו הלימודים בשעות: 14:00 ל-16:00 באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע. בנוסף מתוכננת הפגנת ענק של הסטודנטים, להפגנה יצטרפו מועצות התלמידים ותנועות הנוער וארגונים חברתיים התומכים במאבק הסטודנטים, בקריאה למחויבות המדינה לאזרחיה.

ביום רביעי אוניברסיטת בר-אילן תשבית את הלימודים. ביום חמישי, הסטודנטים והמרצים ישביתו את הלימודים באוניברסיטת תל אביב, באור חנוכה.

יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, איתי שונשיין: "הפוליטיקאים מפזרים הבטחות שאח"כ מתברר, אין להן כל כיסוי. שרת החינוך ושר האוצר נמצאים במפלגות שהתחייבו להזרמת מאות מיליוני שקלים להשכלה ועכשיו מתברר שהם מצפים לשאוב זאת מהסטודנטים.

כמו כן, ארגון הסטודנטים יקיים היום יום ג', הפגנה על "אוזלת ידה של הממשלה בנושא תקצוב המכללות האקדמיות". בהפגנה, שתיערך בכיכר אגרנט בירושלים, יציבו הסטודנטים כסאות, שולחנות ולוחות על מנת להמחיש את מצב החינוך בישראל שעל פי סיסמת ההפגנה- "נזרק אל הרחוב".

הבטחות ללא כיסוי, הזרמות מיליונים להשכלה (אוני' תל אביב)
הבטחות ללא כיסוי, הזרמות מיליונים להשכלה (אוני' תל אביב)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי