072-3300504

תואר שני בניהול מערכות בריאות (M.H.A)

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

תנאי קבלה
ממוצע תואר בציון 80
כמה זמן לומדים
ארבעה סמסטרים (לימודים היברידיים / בזום)
יום מרוכז בשבוע או ערב ושישי
פרטים על תואר שני בניהול מערכות בריאות (M.H.A)

התואר השני בניהול מערכות בריאות, במרכז האקדמי למשפט ועסקים, הוקם במטרה להכשיר מנהלים ומנהלות במערכת הבריאות, ולחזק את השדרה הניהולית בכל הרמות ובמגוון התחומים במערכת הבריאות (רפואה, סיעוד, מינהל ומקצועות בריאות נוספים).

מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת המובילות בעולם וזאת בזכות מספר גורמים, אשר המרכזיים שבהם הם מגוון וחדשנות הטכנולוגיות הרפואיות וכן ההון האנושי. בשנים האחרונות חלה התפתחות טכנולוגית וארגונית מואצת בכל שירותי הרפואה והבריאות בישראל. התפתחויות אלה והתפתחויות נוספות שחלו בעולם הבריאות מצריכים מנהלים ברמות הגבוהות ביותר על פני כל המערכת בכל רבדיה.

מטרת התואר השני בניהול מערכות בריאות היא להעמיק את ההבנה והידע במערכות הבריאות בעולם ובישראל, לפתח כישורים ומיומנויות מתקדמות ולהרחיב את ההיכרות עם כלים חדשים החיוניים למנהל בעידן הנוכחי. תכנית הלימודים עוסקת בניהול במובן הרחב לצד התמקצעות בעולמות תוכן והיבטים הרלוונטיים לבריאות ולמערכות נושקות לה.

קהל היעד שלנו הוא כל עובדי מערכת הבריאות אשר רוצים להצטרף לצוות הניהול הבכיר במערכת הבריאות או שנמצאים בעמדות ניהול ורוצים לקבל מידע נרחב בהיבטים האקדמיים של ניהול. התכנית מיועדת לרופאים ורופאי שיניים ולבוגרי תואר ראשון בתחומים הבאים: סיעוד, רוקחות, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, רפואת חירום,  תזונה, קלינאות תקשורת, מינהל ציבורי, מדיניות ציבורית, כלכלה וניהול, ניהול מערכות בריאות, הנדסת תעשיה וניהול.

מועמדים נוספים בוגרי תואר ראשון עם ממוצע של מעל 80 בתחומים אחרים יוכלו להשתלב בתכנית. בוגרי תואר ראשון אשר יגיעו ללא רקע בתחום יידרשו להשלים את הקורסים: מבוא לסטטיסטיקה, מבוא לכלכלה, יסודות המימון ויסודות הניהול.

מידע נוסף

יתרונות התכנית במרכז האקדמי למשפט ועסקים:

- צוות הוראה מנוסה ואיכותי הכולל אנשי אקדמיה מובילים בתחומם ומנהלים בכירים במערכת הבריאות
- דגש על יחס אישי וליווי הסטודנטים להצלחה בלימודים

עוד מסלולי לימוד – המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
בן-גוריון , רמת גן
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד