072-3300504

מסלול לימודים בשיאצו

מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

כמה זמן לומדים
אפשר ללמוד שנה אחת עד שלוש שנים
תאור התעודה
בסיום השנה הראשונה, ולאורך כל תקופת הלימודים מוענקות תעודות הסמכה מקצועיות שיאפשרו לכם להתחיל לעבוד בתחום, ולצבור ניסיון כבר בזמן הלימודים.

שנה א׳
תעודת מטפל שיאצו

שנה ב׳
תעודת מטפל מוסמך בשיאצו

שנה ג'
תעודת מטפל בכיר בשיאצו
פרטים על מסלול לימודים בשיאצו

שיאצו היא טכניקת מגע מתחום הרפואה המשלימה שמטפלת בגוף ובנפש. משמעות המילה שיאצו ביפנית היא לחץ של האצבע. השיטה פותחה ביפן במאה העשרים והיא מבוססת על עקרונות הרפואה הסינית העתיקה.

במהלך הטיפול נשען המטפל על גופו של המטופל ומפעיל לחץ בעזרת האצבעות, כפות הידיים והמפרקים כדי לשחרר את המרידיאנים שהם מסלולים שדרכם זורמת האנרגיה בגוף. כאשר המרידיאנים לא מאוזנים עלולה להיווצר חסימה באנרגיה שגורמת לכאבים ומחלות, לכן מטפל בשיאצו מאתר את הערוצים החסומים ומשחרר אותם באמצעות מגע.

תכנית הלימודים מתפרשת על פני שלוש שנים והיא משלבת רפואה מערבית לצד מסורת סינית עתיקה. הלימודים כוללים קורסי תיאוריה נרחבים, טכניקות טיפוליות ופרקטיקה מעשית בליווי מרצים בכירים. התכנית נבנתה בשיתוף מקצועי עם מכבי טבעי כדי שכל התכנים הנלמדים יתאימו לדרישות השוק המשתנות.

התנסות מעשית בקליניקת המתמחים

ההכנה לחיים מקצועיים היא חלק בלתי נפרד מההכשרה שלכם. כחלק מפרויקט הדגל שלנו, סטאז' בקהילה תעברו התנסויות קליניות בליווי צמוד של המרצים הטובים בישראל בקליניקת המתמחים של המכללה, ותתנסו באבחון וטיפול במוסדות שונים בקהילה.

למה ללמוד דווקא ב מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית?
עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל לרבות קופות ובתי החולים הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

עוד מסלולי לימוד – מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד