יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

טכניקות צורפות מתקדמות

אורט - רשת מכללות ללימודי תעודה והסמכה

פרטים על טכניקות צורפות מתקדמות
עולם התכשיטים הוא עולם נרחב ומרתק, עולם בו רבים מוצאים בו את מקומם. יש את הסוחרים הגדולים והקטנים אשר קונים ומוכרים תכשיטים, ויש את היוצרים של התכשיטים הללו שאלו בעצם הצורפים. בשביל להיות צורף צריך את האהבה לעולם התכשיטים ואת התשוקה לעסוק בכך, וצריך כמובן יידע בסיסי הנרכש בקורס או באופן עצמאי. אם החלטתם שזה הכיוון שלכם אתם חייבים גם קורס מתקדם של טכניקות מתקדמות שיסייעו לכם להיות מקצוענים אמיתיים, כאלו שיודעים לייצר תכשיטים ברמה גבוהה ביותר.
 
קורס טכניקות מתקדמות כולל בתוכו שתי טכניקות עיקריות שהינן תכשיט וצבע וצריבה פיטוכימית.
 
תכשיט וצבע:
יש לא מעט טכניקות שוות אך מדובר פה על היצירתית שבהן אולי, ומדובר על טכניקה ייחודית אשר מסייעת לשלב צבע בתכשיט. מהלך הלימודים משלבים שימוש בחומר חדשני, והחומר הזה מוביל לתוצאות שלא הכרתם קודם לכן מה שאומר שהשימוש בו ישדרג את יכולת העבודה שלכם ומה שבטוח את התוצאות שלכם בסופו של דבר.
 
צריבה פיטוכימית:
בטכניקה זו מכינים טקסטורות ודוגמאות מראש ואותן מטביעים. שימוש בטכניקה הזו מעשיר מאוד את טווח המרקמים הקיימים אלו שעל פני שטח המתכת וכמובן מעשיר גם את יצירת חומרי הגלם. בקורס נלמד לבצע צריבה בתלת מימד ובדו מימד.
 
מידע נוסף
* מי מרצות הקורס?
- אסנת לוי - אוסנת לוי הינה בוגרת של הדסה ויצו קנדה חיפה לצורפות והוראת האמנות והיא בעלת סטודיו שעובד שנים רבות בתחום, ובעלת וותק רב גם בתחום ההוראה.
- הדס ישראל דניאל - הדס הינה מעצבת תעשייתית, מרצה לעיצוב וכן צורפת, למדה עיצוב ואמנות בבצלאל וזכתה בפרסי עיצוב רבים כדוגמת פרס לוקמן לעיצוב יישומי, פרס רומי שפירא לעיצוב יודאיקה, מלגת קרן התרבות אמריקה ישראל ועוד.
* לחיילים משוחררים עד 5 שנים מיום השחרור (העונים להגדרת החוק), תינתן הנחה של 90% משכר הלימוד הבסיסי בשנה/שנתיים הראשונה ללימודים (בהתאם למסלול הנבחר), מימון ההנחה ע"י הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים שבמשרד הביטחון (בנוסף לזכאות לפיקדון חיילים משוחררים).
 
שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים