יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איפור קבוע

אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות היופי

כמה זמן לומדים
- 4 מפגשים, 4 שעות אקדמיות
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תעודת הסמכה בינלאומית מטעם אקדמיית LFA
פרטים על איפור קבוע
היא השיטה הכי פחות טראומטית, המתבצעת על ידי מניפולוס ידנית מיוחדת. הכלי ניראה כמו ידית רגילה עם ראשים חלופיים. בתוך כל ראש ניתן להכניס מ 6 עד 24 מחטים דקים בקוטר שונה, ורמת הגמישות. ככל ששכבת העור עדינה יותר, כך המחט צריכה להיות דקה יותר להחדרת מרכיבי הפיגמנט.
 
* היתרונות של השיטה על שיטת המכשיר:
- שיטה פחות טראומטית, בעלת זמן ריפוי קצר יותר.
- נפיחות מינימלית, אין אדמומיות של העור.
- מיד רואים את התוצאות.
- השיטה פחות כואבת, מאשר בהשפעת המכשיר, מפני שהמחטים חודרים רק לשכבה העליונה של האפידרמיס.
- זמן הביצוע פי 2 קצר יותר.
- איפור קבוע הנראה יותר טבעי ומדגיש את היתרונות.
 
ההבדל העיקרי בכך, שעבור האיפור קבוע הזה משתמשים בכלי ידני ולא במכשיר. הפיגמנט מגיע אל העור בעזרת מחטים דקים מאוד. זה מאפשר למאסטר ליצור אפקט של D3 פיגמנטציה. המשקל של המניפולוס בסך הכול 14 גרם! מה שמאפשר להתאים את עומק חדירת המחטים מתחת לשכבה העליונה של האפידרמיס 
 
נשים רבות שניסו את השיטה הידנית של האיפור הקבוע של הגבות מציינות את האפקטיביות שלו, עמידות, היעדר תחושת כאב. איליינר רך של העפעפיים, ציור של קונטור השפתיים המאפשרים לנשים להיראות מטופחות, נשיות. 
חוץ מזה, התוצאות מחזיקות למעלה משנה, אינו יורד עם המים, ותכשירים קוסמטיים.
 
* שיטת הביצוע:
איפור קבוע בשיטה אמריקנית SofTap מאפשר לבצע טשטוש, שיש לו אפקט דומה לאפקט של העיפרון. הנחת הפיגמנט על העפעף מגדילה את הצפיפות של הריסים באופן חזותי , במיוחד אם האישה החליטה לעשות איליינר. הגבות נהיות ישרות , יש אפשרות לתקן את האורך שלהן, לשנות את הצורה. השפתיים הודות לאיפור הקבוע נראות שמנמנות יותר, עסיסיות, מפתות.
 
משך ביצוע דקירות בדרך כלל 1 שעה. ריפוי מתבצע כ 5-6 ימים. על פי בקשת הלקוח מאסטר מתאים את המשחה לריפוי טוב יותר לאחר הדקירות.
 
* השיטה מורכבת מכמה שלבים:
1. קובעים את הצבע של הפיגמנט על פי רצונו של הלקוח בהתחשבות לסוג הפנים.
2. מבצעים את בחירת הצורה, סוג המחטים והעובי שלהם. בסך הכול קיימים כ 20 צורות של מחטים, ישנו אפילו אוסף הכולל בתוכו 114 פריטים.
3. על פי הצורך מבצעים הרדמה, אבל בדרך כלל אין בזה צורך מפני שתחושת הכאב לא חזקה במיוחד.
4. מבצעים איפור קבוע בולט או טבעי בתנועות מדויקות ובדוקות. את הדקירות המאסטר מבצע מספיק מהר, בין 3 ל 5 בשנייה, מה שמאפשר לסיים את הטיפול תוך 40-60 דקות.
כל הפעולות נעשות אך ורק בציוד סטרילי, עם כפפות רפואיות חד-פעמיות, לכן אין כל סיכון להידבקות במחלות. הקרום במקום הדקירות מתרפא מהר, ויורד ללא סימנים עבור הסובבים. ישר אחרי היציאה מסלון היופי השפתיים מקבלות צורה ברורה ונהיות עסיסיות יותר, יפות.
 
איפור קבוע המבוצע באמצעות השיטה הידנית SOFTAP מאושר לשימוש בכל חלקי הפנים. השיטה האמריקאית מראה תוצאות מעולות ישר אחרי הטיפול, יש לה יתרונות רבים על שיטת המכשיר הקלאסית. הפיגמנטים שמוחדרים בעזרת המחטים לא גורמים לאלרגיה, שורדים מתחת לעור תוך זמן שיקום קצר. השיטה מאפשרת לתקן: גבות, עפעף, שפתיים והילות של פיטמות. ה -SOFTAP היא מהפכה בתחום האיפור הקבוע. טכנולוגיה אמריקנית של איפור קבוע, עדין בשיטה הידנית במינימום פגיעה ובמקסימום איכות.
 
* משך התהליך מתקצר פי 2
* התהליך פחות כואב מהאיפור קבוע מכשירי
* פגיעה מינימלית של העור
* תהליך ההשתקמות קצר
* נפיחות מינימלית  לאחר הטיפול
* הישרדות גבוהה של הפיגמנט
* תוצאה מושלמת ישר אחרי הטיפול*
 

עוד מסלולי לימוד – אקדמיית LFA - המחלקה ללימודי מקצועות היופי

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
הכבאי 3, כרמיאל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים