יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס פיתוח אפליקציות ל-Iphone ו-Android

HackerU - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק

תנאי קבלה
- מעבר פגישת ייעוץ וראיון אישי עם יועץ לימודים מקצועי מטעם המרכז.
- מעבר שלב מיון – 40 שעות לימוד ללא סיכון כספי בהן תיחשף ליסודות התחום וכן תיבדק התאמתך לקורס.
בסיום שלב המיון ייערך מבחן כניסה לקורס המורחב.
כמה זמן לומדים
600 שעות לימוד אקדמיות (מתוכן 40 שעות אקדמיות שלב מיון)
לימודי בוקר – 8 חודשים, פעמיים בשבוע, בין השעות 9:00-16:30
לימודי ערב – 14 חודשים, פעמיים בשבוע, 17:30-21:30
מה מקבלים בסיום הלימודים
לבוגרי הקורס תינתן:
- תעודת גמר בפיתוח אפליקציות ל- IPhone ו- Android מטעם HackerU.
- הכנה מעשית למבחני ההסמכה הבינלאומיים של OCAJP.
- סיוע בהשמה לשוק העבודה בהתחייבות חוזית!
פרטים על קורס פיתוח אפליקציות ל-Iphone ו-Android

האם יצא לך אי פעם לסנן לעצמך בשקט, "אני לא מבין איך אין אפליקציה שמבצעת את זה ואת זה", "איך זה שעדיין לא המציאו אפליקציה במטרה ל...." וכל היוצא בזה? אם התשובה היא כן, זה בדיוק הזמן ללמוד את התחום ולהפוך לאחד מאנשי המקצוע שמובילים את הטרנדים הגדולים ביותר בעולם.

הטלפונים הניידים שלנו הולכים ומתפתחים בקצב מסחרר, ואיתם האפליקציות שהן חלק בלתי נפרד מהם. הטכנולוגיה לא מפסיקה לצמוח והפונקציות הרבות ששימשו אותנו עד כה משתכללות אפילו יותר. הסמארטפונים של ימינו מאפשרים לנו לבצע פעולות שוות ערך למחשבים רגילים, כך שניתן לומר שאנו עושים את אותו שימוש שהיינו עושים במחשבים שלנו – דרך הסמארטפונים שלנו, הנמצאים בנגישות גבוהה הרבה יותר עבורנו מאשר המחשבים, אותם מן הסתם אנו לא לוקחים אתנו כשאנו יוצאים מהבית.

קורס פיתוח אפליקציות של HackerU יכשיר אותך לקראת יציאה בטוחה לשוק העבודה, כשבידך תעודה המעידה על היותך מפתח בפלטפורמות הפיתוח המבוקשות ביותר כיום – iOs ו-  Android.
 
חולם על קריירה בעולם היוקרתי של פיתוח אפליקציות למובייל? זמן להפסיק לחלום, וללמוד את התחום במסגרת קורס פיתוח אפליקציות שיכין אותך למשרות פיתוח שונות ל- iOS ו- Android יחד, כולל היכרות עם טכנולוגיות Mobile , לימוד שפת Java, בניית אתרי אינטרנט באמצעות 5 HTML, עיצוב דפים באמצעות 3.0 CSS, JavaScript, עיצוב ואפיון משתמש ל- SmartPhone, JQuery, פיתוח באמצעות Kotlin, תכנות באמצעות Swift, פיתוח אפליקציות מתקדמות ל-Android ו-Iphone. במסגרת הקורס יתבקשו הסטודנטים לביצוע פרויקט מעשי.
 
למה ללמוד דווקא בשיטה של HackerU
- לימודים עם התחייבות לעבודה בתחום בסיום המסלול
- שלב המיון הראשוני המאפשר לסטודנט להתנסות בחומר הנלמד ולבחון את התאמתו לתחום ללא סיכן כספי! במידה ועבר הסטודנט את שלב המיון, יהיה זכאי למלגת לימודים בסך 7,000 ₪
- סגל מרצים מקצועי המורכב מטובי המוחות ומובילי הדיעה בתחומם, המחזיקים במשרות מפתח בחברות מובילות בעולמות ההיי-טק השונים וביכולות הדרכה גבוהות כך שהסטודנטים נהנים מרמת לימודים גבוהה ותכנית המעודכנת בהתאם לדרישות השוק.
- קורס מקיף המקנה ידע וניסיון בשתי הפלטפורמות השולטות בעולם המובייל כיום, יחד עם ניסיון פרקטי בזכות הפרויקט המעשי אותו נדרשים הסטודנטים לבצע במהלך הקורס.
מידע נוסף
- הקורס מתקיים בחיפה ורמת גן.
 
מקצועות שניתן לעבוד בהם בסיום התואר
מפתח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, מפתח JAVA ,android developer, מפתח IOS NATIVE, מפתח אפליקציות למובייל, מתכנת לבניית אפליקציה, IOS DEVELOPER
שכר ממוצע
- לאחר שנה - 9,000 ₪, לאחר 5 שנים - 28,000 ₪

עוד מסלולי לימוד – HackerU - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים