072-3300504

מנהל עבודה בתעשייה

עתיד - רשת מכללות טכנולוגיות

תנאי קבלה
-10 שנות לימוד לפחות
-ניסיון מוכח בתעשייה של 3 שנים לפחות.
-מבחן ידע במתמטיקה ואנגלית בסיסית.
-ועדת קבלה
כמה זמן לומדים
420 שעות לימוד אקדמיות
מה מקבלים בסיום הלימודים
לבוגרי הקורס תוענק תעודת גמר מנהל עבודה בתעשייה מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ועתיד רשת מכללות.
פרטים על מנהל עבודה בתעשייה

אודות המקצוע:                                                        קורס מנהל עבודה בתעשייה ברשת מכללות עתיד נותן מענה על הדרישה למנהלים איכותיים בתעשייה. לימודי ניהול עבודה בתעשייה מהווים מקפצה מקצועית של ממש ומיועדים בעבור מי שמבקשים להשיג קידום ואתגר, וכן לראשי צוותים המעוניינים להכשיר את הדרג הניהולי בשטח.

תפקידו של המנהל עבודה בתעשייה הוא לדאוג לפעולתו התקינה והסדירה של מערך הייצור (מכונות וכוח אדם) תוך מתן פתרונות מיידים לכל תקלה המתרחשת במערך. למנהל העבודה אפשרויות תעסוקה כשכיר במגוון סוגי חברות תעשייתיות כגון: בתחום הפלדה והמתכות במגזר הפרטי והציבורי. למנהל עבודה בתעשייה יש ממשקים עם בעלי תפקידים נוספים כגון: מהנדס התפ"י והיצור, מהנדס בקרת ייצור וכדומה. העבודה דורשת תנועתיות ברחבי המפעל, קצב עבודה דינאמי תוך הקפדה על בטיחות.

המועמדים למסלול נדרשים להחזיק במספר כישורים בסיסיים, ובראשם היכרות מעמיקה עם מערכות ייצור, תפעול ובטיחות במפעלי תעשייה. כישורי מנהיגות ויחסי אנוש מפותחים הינן דרישות נוספות הנחוצות לעבודתו היעילה של מנהל העבודה בתעשייה.

תכנית הלימודים כוללת פן מעשי לצד היבט עיוני מקיף, שמועברים על ידי צוות הוראה בעל ניסיון מוכח. הצוות המקצועי במכללה מלווה את הסטודנטים גם במהלך הגשת פרויקט הגמר ועד לשיבוצם המהיר בעבודה.

תכנית לימודים:  

כלכלה ותמחיר, בטיחות וגהות בעבודה, מתמטיקה שימושית, תכנון ופיקוח על הייצור, הבטחת איכות, אנגלית טכנית, ארגון וניהול עובדים, בקרת תהליכים סטטיסטית, יישומי מחשב, דיני עבודה, עבודה בגובה.

עוד מסלולי לימוד – עתיד - רשת מכללות טכנולוגיות

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד