יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מדעי הרפואה (.B.Med.Sc)

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

תנאי קבלה
ציון פסיכומטרי- 600 ומעלה
בגרות מלאה-מתמטיקה ואנגלית ברמת 4-5 יח"ל
תאור התעודה
תואר ראשון במדעי הרפואה
פרטים על מדעי הרפואה (.B.Med.Sc)
תכנית למדעי הרפואה של המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה באה להכשיר את הסטודנטים להמשך לתכניות ארבע שנתיות לרפואה או להשתלבות במגוון אפיקים מרתקים במחקר בעולם מדעי הרפואה.
תכנית זו מקנה בסיס מדעי נרחב, דרכו הסטודנטים מפתחים חשיבה מדעית שחיונית לפיתוח של גישה מחקרית הן לעוסקיםברפואה והן לפונים למחקר מדעי.
התכנית מאפשרת לסטודנטים לפתח חשיבה מכוונת מחקר כבר בזמן הלימודים ומסייעת להם לפתח מודעות ורגישות להיבטים חברתיים שנוגעים לעבודתם של רופאים וחוקרים בתחום מדעי הרפואה.
תכנית זו מעניקה לסטודנטים ידע מקיף ונרחב במדעי החיים ובמדעי הטבע. הסטודנטים שמים דגש על נושאים שנוגעים למערכות גוף האדם במצבי בריאות וחולי.
בתחילתה של התכנית, הם מתוודעים למרכיבי יסוד מדעיים בענפים כגון פיזיקה, מתמטיקה, סטטיסטיקה וכימיה ובהמשך לומדים על סוגיות שונות במדעי החיים, בענפים כגון ביולוגיה מולקולרית, ביולוגיה של התא, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, ביוכימיה והנדסה גנטית. הם גם מעמיקים בנושאים מתוך מדעי הרפואה, לרבות היסטולוגיה, פיזיולוגיה ואנטומיה, פרמקולוגיה ואימונולוגיה.
התכנית נפרשת על פני שלוש שנים והיא מתקיימת במסלול חד חוגי. במהלך לימודיהם, הסטודנטים לוקחים חלק במגוון קורסי חובה ובחירה וגם משתתפים בעבודה מעשית במעבדות המכללה.
התכנית שמה דגש על פיתוח מיומנויות קריאה ביקורתית וכתיבה של טקסטים מדעיים וכן כישורי חיפוש במאגרי מידע, הסטודנטים יכולים ליישם כישורים אלה במסגרת פרויקט מחקרי, פרויקט זה מאפשר להם להתנסות בפועל בכל השלבים של מחקר מדעי, מתכנון המחקר, דרך ביצוע בפועל ועד לדיווח על הממצאים והמסקנות בסיומו.
מידע נוסף

בוגרי התוכנית יוכלו להשתלב בלימודי רפואה בתוכנית ארבע שנתיות ברפואה(באוניברסיטאות:צפת,תל אביב ואריאל)

מקצועות שניתן לעבוד בהם בסיום התואר
הבוגרים יוכלו ללהמשיך בלימודי רפואה (עוד 4 שנים) ,השתלב בתעשיית הפרמבטיקה, במעבדות, בתי חולים ובמחקר אקדמי.
סטאז'
פרוייקט גמר בשנה האחרונה
שכר ממוצע
התוכנית נפתחת באישור המל"ג הענקת התואר  מותנית באישור
למה ללמוד דווקא ב המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה?
תוכנית ייחודית חד חוגית, בוגרי התוכניות יוכלו להמשיך ללימודי רפואה (התוכנית מקבילה ל- 3 השנים הראשונות של לימודי הרפואה, בוגרים שישתלבו ברפואה ימשיכו ל- 4 הנוספות ואח"כ להתמחויות)

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
סנונית 51, כרמיאל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים