יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

טכנולוגיות מים

המכללה הטכנולוגית כנרת

כמה זמן לומדים
- 3 שנים, לימודי ערב ובימי שישי, 2 ימי לימוד.
מה מקבלים בסיום הלימודים
הבוגרים מקבלים בנוסף לתואר הנדסאי תעודות הסמכה של משרד הבריאות: מתקיני מז"ח (מניעת זרימה חוזרת) ודוגמי מים.
פרטים על טכנולוגיות מים
בעולם שבו קיים גידול מתמיד באוכלוסיה ובתעשייה, צריכת המים גדלה עם השנים, ועימו הצורך במקצועות תחום המים. ישראל היא המדינה המובילה בעולם במחזור מים מזוהמים לחקלאות ולטבע לאחר שעברו תהליכי טיהור, ובהובלה של ייצור טכנולוגיות מים ויישומם בארץ ובעולם.

בישראל התפתחה במשך שנים תרבות של תעשיית המים העוסקת בייצור של מגוון מוצרים הכוללים הולכה, השקיה, בקרה, ניטור, טיפול בשפכים, מחזור מים, התפלת מים, השבחת מים, טיוב בארות ועוד. תעשיית המים מאגדת מגוון נרחב של מקצועות כגון: הנדסה (הידראוליקה, מכונות, אלקטרוניקה, תוכנה ועוד), מיקרוביולוגיה, כימיה, רפואה ועוד, ולכן היא מורכבת ומאתגרת.

תוכנית הלימודים מותאמת לצרכים הנוכחיים והעתידיים של תעשיית המים הישראלית, ומספקת לך את הגשר לעולם המים. הלימודים מיועדים גם לבעלי תפקידים העוסקים בתחום המים ורוצים להמשיך להתמקצע, וכן למועמדים אשר מבקשים להיכנס לענף מרתק זה. בתום הלימודים, בוגרי המגמה יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגזר העירוני, התעשייתי, החקלאי והעסקי.
מידע נוסף
* עם סיום הלימודים ניתן יהיה להתחיל לימודי המשך לתואר ראשון בהנדסה (מכללת כנרת). *100% מימון בשנה א' + ב' לחיילים משוחררים.

עוד מסלולי לימוד – המכללה הטכנולוגית כנרת

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
0, טבריה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים