072-3300504

הנדסאי עיצוב למדיה

המכללה הטכנולוגית רופין

תנאי קבלה
1. בגרות מלאה או בגרות חלקית במקצועות: מתמטיקה 3 יח"ל, אנגלית 3 יח"ל ובעברית (ספרות/הבעה/לשון) 2 יח"ל.
* מועמד שחסר לו מקצוע אחד מתנאי הקבלה (מתמטיקה, אנגלית, עברית), יידרש להשלים את המקצוע החסר כתנאי מעבר לשנה ב'.
או
תעודת מכינה טכנולוגית –(קדם הנדסאים)
או
תעודת מכינה אקדמית
או
בוגר תואר ראשון ממכללה או אוניברסיטה המוכרים ע"י המועצה להשכלה גבוהה
או
מועמד שגילו 35 שנים ומעלה וברשותו תעודת 12 שנות לימוד, פטור מתנאי הקבלה שהוזכרו

2.מבחן תיל (פסיכוטכני) במידת הצורך
מבדק הכולל אבחונים מסוגים שונים לבדיקת תכונות וכישורים רלוונטיים למסלול הלימודים.

3.ראיון קבלה אישי במידת הצורך

4.מכינת רענון לפני תחילת הלימודים תערך מכינה מקצועית מצומצמת של כשבוע ובסופה מבחן הערכה.
כמה זמן לומדים
שנתיים לימודים (4 סמסטרים)
תאור התעודה
תעודת דיפלומת הנדסאי –סטודנטים שיסיימו בהצלחה ויעמדו בכל דרישות מסלול הלימודים, יהיו זכאים לקבלת דיפלומת הנדסאי מטעם מה"ט.
פרטים על הנדסאי עיצוב למדיה

האינטרנט הוא כלי משמעותי וחיוני בחיינו. אין ספק שהעיצוב למדיה הינו אחד התחומים המרתקים והמאתגרים הקיימים היום.

כל חברה, מוסד, עסק (גדול או קטן) נדרש למצב את עצמו באינטרנט. על זה נאמר: “אם אתה לא שם אתה לא קיים”. הנוכחות הופכת להיות יעילה ומשמעותית אם בעל מקצוע ידאג לטפל בכל האספקטים הכרוכים בכך. אנחנו נותנים לך את הכלים והידע להפוך לבעל מקצוע מיומן ויעיל.

כדי להפיק מוצר אינטראקטיבי ברמה גבוהה נדרשות מיומנויות שונות בתחומים הבאים: עיצוב גרפי (לדפוס ולאינטרנט), אנימציה, צילום סטילס ועיבוד תמונה, כתיבת תסריטים, לימודי פוטושופ, צילום וידאו ועריכה, עיצוב ותכנות של אתרים ואפליקציות, ממשק משתמש, חשיבה עיצובית, הבנה שיווקית והכרת מיתוג וזהות תאגידית מהי.

המסלול מקנה לבוגריו ידע וכלים להבין וליישם טכנולוגיות חדשות בעולם האינטרנטי בתחומי התקשורת, המדיות החברתיות, השיווק והפרסום, השירות, הבידור והפנאי ומאפשר לבוגריו השתלבות בתעשיית הפרסום והתקשורת השיווקית על כל גווניה.

צוות המרצים מקצועי ומנוסה, ובו אנשים מהשטח, הצוות שלנו מגיע מארגונים בתחום התקשורת והעיצוב למדיה מתחומי ההיי-טק. כולם כאחד בעלי ניסיון רב בתחום, ובמהלך הלימודים משלבים את הידע האדיר המצטבר שלהם עם המגמות העכשוויות הקיימות בשוק, לטובת קידום הסטודנטים ופיתוחם כאנשי מקצוע.

במהלך הלימודים במגמה ניתן דגש רב לנושא הפרקטיקה והיישום של עבודות שונות, כשהתוצרים של הפרויקטים משמשים לאחר מכן כהצגת יכולת מרשימה של כל סטודנט בתיק העבודות איתו הוא יוצא כבוגר לתעשייה. בוגרי המגמה מבוקשים בשוק העבודה ונקלטים בתעשיית התקשורת השיווקית במהרה.

מידע נוסף

 *יש להתעדכן בדרישות מה”ט מעת לעת.
*פתיחת מגמות הלימוד מותנית במספר הנרשמים.

*עד 90% מימון בשכר לימוד בסיסי לשנתיים

מקצועות שניתן לעבוד בהם בסיום התואר
עיצוב למדיה מהווה חלק בלתי נפרד מהסביבה שבה אנו חיים, עובדים ומבלים, והדרישה לאנשי מקצוע מיומנים בתחום עיצוב גרפי גדלה כל הזמן. השילוב של יצירה מקורית, טכנולוגיה ותוכן- מבטיח עבודה מעניינת ומגוונת, ודרישות השוק מבטיחות שפע של עבודה והכנסה גבוהה.

המסלול מקנה לסטודנטים ידע רב תחומי בנושאי עיצוב גרפי לדפוס, לאינטרנט ולמדיות השונות ופותח בפני הבוגר את האפשרות להתמקצע באחד או ביותר מהתחומים הנלמדים לפי נטיית ליבו ולפי דרישות השוק. בוגרי המגמה צפויים להשתלב בחברות אינטרנט ומולטימדיה, בחברות פרסום והפקה, בחברות הפקות וידאו, בבתי תוכנה, בחברות המפתחות לומדות ומשחקים, ביצרני תוכן לרשתות החברתיות בתעשיית ההי-טק ועוד.

בוגרים רבים פתחו עסקים פרטיים ועצמאיים. הסטודנטים משתתפים במהלך הלימודים בפרויקטים, בתחרויות ובעבודות מול גורמים חיצוניים מתעשיית התקשורת השיווקית. אנו עושים מאמצים לסייע בהשמה ולפתוח דלתות במשרדים שונים בתעשייה לבוגרים שלנו.

בוגרי עיצוב למדיה חדשה (לימודי תקשורת אינטראקטיבית), יוכלו להשתלב בלימודי המשך אקדמיים. הקבלה ומספר נקודות הזכות מותנים בדרישות האקדמיות של המכללה אליה נרשמים.

עוד מסלולי לימוד – המכללה הטכנולוגית רופין

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
50, עמק חפר
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד