יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון במנהל עסקים ובכלכלה עם התמחות בחשבונאות

המרכז הבינתחומי הרצליה

כמה זמן לומדים
אורך התכנית הינו שלוש וחצי שנים אקדמיות (7 סמסטרים).
מה מקבלים בסיום הלימודים
התכנית בחשבונאות מציעה תכניות לימודים מתקדמות בשלושה מסלולים: מסלול תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות; תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר דו חוגי: בכלכלה ומנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות.
פרטים על תואר ראשון במנהל עסקים ובכלכלה עם התמחות בחשבונאות
 
* מאפייני התכנית :

במסגרת לימודי החשבונאות משולבים קורסי AccounTech המעניקים לסטודנטים הבנה של עולמות תוכן וכלים טכנולוגיים, לרבות תכנות, במטרה להציב אותם בחזית עולם העסקים המודרני. כמו כן, במסגרת לימודי חשבונאות מתקיימת סדנא מעשית ביזמות הכוללת שיתוף פעולה עם התעשייה וגופים מובילים במשק תוך שימוש במקרי מבחן בחדשנות. תהליכי המיון של המועמדים וקבלתם לתכנית נערכים בקפידה רבה ומושם דגש על ההתאמה לתכנית וליעדיה.

מטרת התכנית היא להקנות לבוגריה יתרון מובנה ומובהק בהובלת עולם העסקים העתידי, בין אם בעמדות ניהול ויזמות ובין אם בעמדות מקצועיות ולאפשר להם לקחת חלק בעיצוב המהפכה הטכנולוגית שמקצועות הפיננסיים, בדגש על ראיית החשבון, יעברו בעשור הקרוב.

בתוך זמן קצר יחסית, הצליחה התכנית למצב עצמה לא רק כאיכותית ויוקרתית אלא גם כמובילת דרך ומשפיעה. הדבר משתקף כמובן בפרמטרים חיצוניים ואובייקטיבים, דוגמת בחינות מועצת רואי חשבון ובאופן בו התכנית נתפסת בשוק

 
 
 

עוד מסלולי לימוד – המרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
רחוב האוניברסיטה 8, הרצליה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים