072-3300504

לימודי הנדסת פלסטיקה - כל מה שצריך לדעת

אין ספק כי העולם צועד כל הזמן קדימה וכך מה שהיה נכון ללפני עשרים שנה כבר לא נכון כיום. אין מקום שיותר מראה זאת מאשר בעולם ההנדסה.

עולם ההנדסה צועד כל הזמן קדימה והדוגמא הבולטת ביותר לכך היא בתחום של הנדסת פלסטיקה. בעבר כלל לא היה מקצוע כזה ואילו היום זה מקצוע מרכזי בעולמות ההנדסה ורבים לומדים אותו ומשתלבים אתו במפעלים ויצרנים.

אין הרבה מקומות היום אשר מלמדים הנדסת פלסטיק ולכן לא כל כך קל להתקבל ללימודים אלו. אך אנו חייבים לציין כי הלימודים מאוד מעניינים ומאוד מאתגרים. לא קשה כל כך למצוא עבודה לאחר הלימודים בטח אם אתם מצליחים בלימודים.

העצה הכי טובה שאנו יכולים לתת למי שרוצה להיות מהנדס פלסטיק זה להשקיע בלימודים כמה שיותר וזאת מכיוון שלאחר מכן יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא עבודה כך.

למי מתאים לימודי הנדסת פלסטיקה?


אז למי מתאים ללמוד הנדסת פלסטיקה? אם כן קודם כל אתם צריכים לאהוב הנדסה, קרי מתמטיקה, תהליכים מדעיים וחישובים. לצד זאת, אתם צריכים להיות מחוברים לעולם התעשייה ולאהוב את עולם זה.

אנו מציעים לכם לפנות אל מהנדסי פלסטיק שסיימו את התואר ועובדים כעת במפעל או מעבדה ולשמוע מהם מה הם בדיוק עושים. כך תבינו מה זה אומר להיות מהנדס פלסטיק והאם זה מעניין אתכם או לא. לצד זאת, כדאי לכם ללכת למפעל וממש לראות במו עיניכם מה המהנדס עושה במהלך יום העבודה שלו. זה לא עולה לכם כסף וזה מאפשר לכם להבין טוב יותר מה זה התפקיד של מהנדס פלסטיק.

עבודתו בפועל של מהנדס פלסטיק


הנדסת פלסטיקה כוללת כל מה שקשור לעולמות הפלסטיק. המהנדס צריך לפתח תבניות של פלסטיק, לתכנן את חימום וקירור הפלסטיק ולעשות עוד דברים רבים הקשורים אל פלסטיק.
נציין כי התפקיד של המהנדס הוא מדעי לחלוטין והוא מתבסס בצורה עצומה על הלימודים שהוא עשה ולכן חובה שהוא ישקיע בלימודים שלו.

ככל שהלימודים יהיו ברמה יותר גבוהה כך המהנדס יהיה יותר טוב וככל שהמהנדס יהיה יותר טוב כך יהיה לו יותר קל למצוא עבודה ולהרוויח יפה וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים להצליח בעולם ההנדסה ובטח בעולם הנדסת הפלסטיקה.

תנאי העסקה – כמה מרוויח מהנדס פלסטיק?


עליכם לדעת כי אין היצע גדול של מהנדסי פלסטיק בשוק ולכן המשכורת של המהנדס היא גבוהה יחסית. הדבר הכי חכם שאתם יכולים לעשות הוא ליצור קשר עם מהנדס פלסטיק ולשאול אותו כמה הוא מרוויח.

שימו לב, פעמים רבות מהנדס מתחיל ירוויח פחות מאשר מהנדס בכיר וותיק ולכן כדאי לברר כמה מרוויחים לא רק בהתחלה אלא גם לאחר מספר שנים וזה ילמד אתכם מה אפשרויות המשכורת שלכם לאחר זמן מה. כמובן שאם אתם רוצים לעבוד במקצוע לאורך שנים אתם צריכים להשקיע מאוד בתחום וללמוד כל הזמן מכיוון שזה תחום דינמי שמשתנה מאוד וכל הזמן יש בו חידושים והמצאות שיש להכיר וללמוד. 

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של מהנדס פלסטיק הוא כארבע שנים כמו כל תואר ראשון של לימוד הנדסה, יש אנשים אשר עושים את התואר בשלוש שנים ויש כאלו העושים את התואר בחמש שנים. מלגות אפשר לקבל לתואר בהנדסת פלסטיק בהתאם לנתונים ההתחלתיים שלכם (למשל אם אתם לוחמים משוחררים) ושכר הלימוד תלוי בשאלה איפה אתם לומדים והאם זה מוסד ציבורי או מוסד פרטי.
מעניין אותך לימודי הנדסת פלסטיקה - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון בהנדסת פלסטיקה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד הנדסת פלסטיקה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד