072-3300504

כל המידע על שכר מנהל שיווק

שיווק ופרסום הם תחומים מובילים מאוד במשק. כמעט בכל חברה מובילה או בינונית ואפילו בחברות קטנות יש מנהלי שיווק. שכר מנהל שיווק מתחיל יכול להתחיל ב-18 אלף ₪ בעוד ששכר של מנהל שיווק וותיק יכול להגיע גם ל-27 אלף ₪ בחודש. תפקידו של מנהל שיווק הוא להיות אחראי על הפרסום והשיווק של החברה ומוצריה בכל הפלטפורמות השונות כולל באינטרנט, ברשתות החברתיות, בעיתונים, בטלוויזיה וברדיו.

כיום, שוק הפרסום הוא הרבה יותר גדול ורחב בזכות הרשתות החברתיות. כל מנהל שיווק של כל חברה או עסק גדולים או קטנים חייב להגדיל את הנכוחות של המוצרים שהוא משווק ברשתות החברתיות. כמעט כל קבוצות הגיל החל מילדים ועד אנשים מבוגרים בגילאי ה-70 לחייהם (וכל שכבות הגיל בין שני קבוצות גיל אלו) נמצאים ברשתות החברתיות וזה המקום הכי נכון לשווק בו.

מהו שכר ממוצע מנהל שיווק?

שכר ממוצע של מנהל שיווק הוא בין 18 אלף ₪ לבין 27 אלף ₪. השכר עצמו נקבע לפי מידת הוותק של המנהל בתפקיד ומידת הניסיון שיש לו. מנהלי שיווק וותיקים ומנוסים ירוויחו יותר באופן טבעי ממנהלי שיווק מתחילים. העבודה כמנהל שיווק יכולה להיות מספקת מאוד והיא בדרך כלל כוללת משרה מלאה של עבודה במשרד של כ-9 עד 12 שעות ביום. יש מנהלי שיווק שיכולים לעבוד חלק מהזמן מהבית בעוד אחרים מחויבים לעבוד אך ורק מהמשרד.

איפה מנהל שיווק יכול לעבוד?

מנהל שיווק יכול לעבוד בכל חברה שיש לה מוצר ומותגים ורוצה לשווק את המוצרים ואת המותגים שלה. יש מנהלי שיווק בחברות פרסום, חברות מזון, חברות משקאות, מסעדות, חברות הייטק, חברות אופנה ולמעשה כל חברה שקיימת ורוצה למכור את המוצרים שלה. שיווק הוא לא עניין פשוט והוא כולל בתוכו הרבה מאוד נושאים פסיכולוגיים כמו תדמית, צריכת המונים וגם התנהלות שוק.

מה התפקיד של מנהל שיווק בחברת פרסום?

התפקיד של מנהל שיווק בחברת פרסום הוא לדאוג לשיווק המוצרים של לקוחות החברה. לרוב מנהל שיווק בחברת פרסום עובד מול מנהל השיווק או סמנכ"ל השיווק בחברה אותה הוא משווק. ההבדל בין שיווק המוצרים של החברה שלנו על ידי חברת פרסום ובין שיווק המוצרים שלנו על ידי צוות שיווק פנימי הוא הבדל מהותי. למעשה רוב החברות הגדולות עבודות גם עם חברות פרסום כאשר צוות שיווק פנימי של החברה אחראי על התקשורת מולן.

מה התפקיד של מנהל שיווק בחברת הייטק?

התפקיד של מנהל שיווק בחברת הייטק הוא ליצור את הזהות של המוצר בשוק המקומי בארץ וגם בשווקים הבינלאומיים בחוץ לארץ. מנהל שיווק בחברת הייטק חייב להכיר טוב את התחום שבו החברה פועלת ואת הלקוחות האפשריים שלה. למעשה, מנהל השיווק צריך לשווק את החברה גם מול המשקיעים האפשריים וגם מול לקוחות הקצה של החברה. השיווק למשקיעים שונה מהשיווק ללקוחות הקצה – אך הבסיס של שני סוגי שיווק אלה דומה בכך שהמנהל שיווק צריך להדגיש את היתרונות של המוצר על פני המתחרים שלו בשוק.

בסופו של דבר, הבחירה לעבוד כמנהל שיווק יכולה לאפשר לכם ליהנות מקריירה מהנה ועשירה מאוד. כאשר אתם החלטתם שאתם רוצים לעבוד כמנהלי שיווק אתם צריכים ללמוד תואר בשיווק ופרסום או תואר בלימוד תקשורת או תואר בלימודי מנהל עסקים. כל אחד מתחומי לימודים אלו יכול להיות רלוונטי ולאפשר לכם לעבוד כמנהלי שיווק בחברות מובילות במשק. העבודה כמנהל שיווק היא מעניינת מאוד ומאתגרת וגם מאוד מתגלמת מבחינה כספית.

מעניין אותך כל המידע על שכר מנהל שיווק?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון בשכר מנהל שיווק בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד שכר בתחום התקשורת לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד