072-3300504

קורס קעקועים 

עד לפני כמה שנים כל תחום הקעקועים נחשב למאוד נישתי. הגישה המסורתית והשמרנית הייתה שקעקועים זה לאנשים מסויימים מאוד וזה לא היה משהו מקובל בקרב ההמון. בשנים האחרונות חלה התפתחות משמעותית בתחום וכיום מדובר על זה שחלקים גדולים מאוד מהאוכלוסיה מקעקעים את עצמם - מבוגרים וצעירים כאחד. לאור כל הנאמר ישנה עליה מתמדת בביקוש למקעקעים ברחבי הארץ.  מקעקעים נחשבים כיום לאמנים מן המניין וישנם כאלה שלקבוע תור אצלם הפך למשהו בלתי אפשרי. 
 
למי מתאים?


התחום מתאים לכל אחד בעל זיקה ועניין לתחומי האמנות השונים. על המקעקע להיות בעל יכולת ציור ורישום שהרי ברגע שהוא מקעקע, הקעקוע נמצא על הגוף לאורך כל החיים. נכון שישנה אפשרות להסיר את הקעקוע אבל לרוב מדובר בטיפול יקר ולא נעים שלעתים עלול להותיר צלקות פיזיות על הגוף. גם כאלה שאינם בעלי ידע או נסיון בתחום הציור יכולים למצוא עצמם מתאימים ללימודים של הקורס אבל חשוב להדגיש שתידרש הרבה עבודה עצמית והשקעה מצד הסטודנט. בנוסף, ניתן למצוא אנשים שסיימו תואר ראשון באמנות, חובבי ציור, גרפיטי או אנשים יצירתיים אחרים שמעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם.


מה לומדים?
 
בין תכני הלימוד בקורס קעקועים ניתן למצוא מגוון של נושאי לימוד כגון: מבוא לעולם הקעקועים, מבנה עור האדם, מכשור, היגיינה, סטריליזציה, מניעת מחלות עור, פיגמנטים, ועוד. הלימודים בקורס קעקועים כוללים לימודים של חומר עיוני לצד התנסות פרקטית באמנות הקעקוע. לימודי קעקוע יכללו לרוב גם ציוד עבודה מקצועי שנדרש לצורך עבודה בתחום. כפי שנאמר לעיל, ישנו יתרון ברור לכאלה שבאים עם נסיון בעולם הציור שכן מדובר על אותם העולמות ולאלה שבאים עם נסיון מעשי יהיה הרבה יותר קל ליצור שם טוב לעצמם ולהתקדם מקצועית בקריירה בתחום.
 
 
קורס קעקועים - תנאי קבלה
 
ברמה עקרונית אין תנאי קבלה ללימודים בקורס זה אולם תינתן עדיפות ברורה לכאלה שבאים עם נסיון ורקע מעשי בתחום. בחלק מהמקרים יידרשו המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי שיבחן את הזיקה שלהם לתחום ואת סיכויי ההצלחה שלהם בעתיד.
 
כמה זמן לומדים?
 
ברוב המקרים משך הלימודים בקורס קעקועים הינו בין 70 - 140 שעות לימוד. 
 
איפה עובדים?
 
בוגרים שסיימו בהצלחה את לימודיהם בקורס מקעקעים ועמדו בכל דרישות מוסד הלימודים יוכלו לעבוד במכוני הקעקועים השונים הפזורים ברחבי הארץ. חשוב להדגיש שכדי לפתח קריירה עצמאית בתחום חשוב ממאוד לבחור במקום הנכון לעשות בו את ההתלמדות המעשית. חלק מהמקעקעים בוחרים לעבוד כשכירים במכון קעקועים ובכך לצבור נסיון ולעבוד ביחד עם אנשים שעובדים באותו התחום. בחלק מהמקרים מעדיפים המקעקעים לצבור קצת נסיון מעשי ולאחר מכן לפתוח סטודיו קעקועים פרטי שמותאם לסגנון אותו הם בוחרים לצייר/לקעקע. 
 
כמה מרוויחים?
 
שכרו של המקעקע משתנה מאוד ותלוי במגוון גדול של גורמים כמו: שנות נסיון, כשרון, האם הוא עובד כשכיר או עצמאי וכו׳. כמו כן חשוב להדגיש שמחיר של קעקוע נקבע בהתאם לשעות העבודה, גודל הקעקוע, כמות הדיו הנדרשת וכן הלאה. מקעקע מתחיל יכול לדרוש עבור שעת עבודה שכר התחלתי של 250 ש״ח ולאחר צבירת שנות נסיון וותק ניתן לדרוש שכר של 400 ש״ח לשעת עבודה בה יושב המקעקע עם הלקוח והם מתכננים את הקעקוע, מכינים סקיצות וכן הלאה. חשוב להבין שמקעקע אחד יכול דרוש סכום גבוה עבור קעקוע בעוד שמקעקע אחר יכול לדרוש חצי מהמחיר. הכל תלוי בשמו הטוב, בביקוש מצד לקוחות, האם מדובר במקעקע מתחיל או מקעקע עם נסיון וכו׳.
מעניין אותך קורס קעקועים ?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בקעקועים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד קעקועים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד