האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס קעקועים 

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס קעקועים 
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
עד לפני כמה שנים כל תחום הקעקועים נחשב למאוד נישתי. הגישה המסורתית והשמרנית הייתה שקעקועים זה לאנשים מסויימים מאוד וזה לא היה משהו מקובל בקרב ההמון. בשנים האחרונות חלה התפתחות משמעותית בתחום וכיום מדובר על זה שחלקים גדולים מאוד מהאוכלוסיה מקעקעים את עצמם - מבוגרים וצעירים כאחד. לאור כל הנאמר ישנה עליה מתמדת בביקוש למקעקעים ברחבי הארץ.  מקעקעים נחשבים כיום לאמנים מן המניין וישנם כאלה שלקבוע תור אצלם הפך למשהו בלתי אפשרי. 
 
למי מתאים?


התחום מתאים לכל אחד בעל זיקה ועניין לתחומי האמנות השונים. על המקעקע להיות בעל יכולת ציור ורישום שהרי ברגע שהוא מקעקע, הקעקוע נמצא על הגוף לאורך כל החיים. נכון שישנה אפשרות להסיר את הקעקוע אבל לרוב מדובר בטיפול יקר ולא נעים שלעתים עלול להותיר צלקות פיזיות על הגוף. גם כאלה שאינם בעלי ידע או נסיון בתחום הציור יכולים למצוא עצמם מתאימים ללימודים של הקורס אבל חשוב להדגיש שתידרש הרבה עבודה עצמית והשקעה מצד הסטודנט. בנוסף, ניתן למצוא אנשים שסיימו תואר ראשון באמנות, חובבי ציור, גרפיטי או אנשים יצירתיים אחרים שמעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם.


מה לומדים?
 
בין תכני הלימוד בקורס קעקועים ניתן למצוא מגוון של נושאי לימוד כגון: מבוא לעולם הקעקועים, מבנה עור האדם, מכשור, היגיינה, סטריליזציה, מניעת מחלות עור, פיגמנטים, ועוד. הלימודים בקורס קעקועים כוללים לימודים של חומר עיוני לצד התנסות פרקטית באמנות הקעקוע. לימודי קעקוע יכללו לרוב גם ציוד עבודה מקצועי שנדרש לצורך עבודה בתחום. כפי שנאמר לעיל, ישנו יתרון ברור לכאלה שבאים עם נסיון בעולם הציור שכן מדובר על אותם העולמות ולאלה שבאים עם נסיון מעשי יהיה הרבה יותר קל ליצור שם טוב לעצמם ולהתקדם מקצועית בקריירה בתחום.
 
 
קורס קעקועים - תנאי קבלה
 
ברמה עקרונית אין תנאי קבלה ללימודים בקורס זה אולם תינתן עדיפות ברורה לכאלה שבאים עם נסיון ורקע מעשי בתחום. בחלק מהמקרים יידרשו המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי שיבחן את הזיקה שלהם לתחום ואת סיכויי ההצלחה שלהם בעתיד.
 
כמה זמן לומדים?
 
ברוב המקרים משך הלימודים בקורס קעקועים הינו בין 70 - 140 שעות לימוד. 
 
איפה עובדים?
 
בוגרים שסיימו בהצלחה את לימודיהם בקורס מקעקעים ועמדו בכל דרישות מוסד הלימודים יוכלו לעבוד במכוני הקעקועים השונים הפזורים ברחבי הארץ. חשוב להדגיש שכדי לפתח קריירה עצמאית בתחום חשוב ממאוד לבחור במקום הנכון לעשות בו את ההתלמדות המעשית. חלק מהמקעקעים בוחרים לעבוד כשכירים במכון קעקועים ובכך לצבור נסיון ולעבוד ביחד עם אנשים שעובדים באותו התחום. בחלק מהמקרים מעדיפים המקעקעים לצבור קצת נסיון מעשי ולאחר מכן לפתוח סטודיו קעקועים פרטי שמותאם לסגנון אותו הם בוחרים לצייר/לקעקע. 
 
כמה מרוויחים?
 
שכרו של המקעקע משתנה מאוד ותלוי במגוון גדול של גורמים כמו: שנות נסיון, כשרון, האם הוא עובד כשכיר או עצמאי וכו׳. כמו כן חשוב להדגיש שמחיר של קעקוע נקבע בהתאם לשעות העבודה, גודל הקעקוע, כמות הדיו הנדרשת וכן הלאה. מקעקע מתחיל יכול לדרוש עבור שעת עבודה שכר התחלתי של 250 ש״ח ולאחר צבירת שנות נסיון וותק ניתן לדרוש שכר של 400 ש״ח לשעת עבודה בה יושב המקעקע עם הלקוח והם מתכננים את הקעקוע, מכינים סקיצות וכן הלאה. חשוב להבין שמקעקע אחד יכול דרוש סכום גבוה עבור קעקוע בעוד שמקעקע אחר יכול לדרוש חצי מהמחיר. הכל תלוי בשמו הטוב, בביקוש מצד לקוחות, האם מדובר במקעקע מתחיל או מקעקע עם נסיון וכו׳.

קורסים ולימודי תעודה בקעקועים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים